Prostory pro konference v Praze

prague-1788158_1280

V našem hlavním městě bychom jistě našli mnoho možností, ne všechny však jsou tak výhodné, jako konferenční hotel na Florenci.

Proč konat konferenci nebo podobnou akci právě tam?

Důvodů je hned několik. Jedním z nich je umístění hotelu Jurys Inn Praha u zastávky metra stanice Florenc. Tím je automaticky vyřešen bezproblémový příchod účastníků na akci i doprava do kterékoli části Prahy.

Z hotelu pohodlně dojdete pěšky na Karlův most, Pražský hrad, můžete vychutnat atmosféru staropražských uliček. A pak se o vás postará jedinečné bistro v Praze, tedy restaurační zařízení hotelu Jurys Inn Praha.

Hotel disponuje konferenčními místnostmi pro různý počet osob – 160, 100, 60 i méně.

Konferenční prostory hotelu Jurys Inn Praha
Konferenční prostory hotelu Jurys Inn Praha

Jsou konferenční místnosti dostatečně vybaveny?

Místnosti jsou perfektně vybaveny tak, aby akce mohla proběhnout hladce a nerušeně. Jsou klimatizované, mají nejmodernější audiovizuální vybavení včetně plátna a mikrofonu, internetové připojení je zdarma.

O pronájem konferenčních prostor a špičkový profesionální servis v průběhu konání akce se stará specializovaný tým hotelu, který se vším pomůže, ať už pořádáte konferenci, meeting, školení nebo výstavu.

Nabídka je sestavena do výhodných balíčků, které obsahují předměty pronájmu i zajištění stravování podle vašeho výběru.

Cílem tohoto specializovaného týmu je být dobrým hostitelem, proto poskytuje do všech detailů propracovaný rozpis celé akce včetně smlouvy a fakturace a zaručuje se za její stoprocentní dodržení. Pronájem konferenčních prostor je tak ošetřen na profesionální úrovni.

Bistro v Praze, v hotelu Jurys Inn
Bistro v Praze, v hotelu Jurys Inn

Zajistí hotel ubytování a stravování účastníků akcí? 

Hosté mají možnost ubytovat se v prostorných, nově zařízených, komfortně vybavených pokojích s koupelnou, za určitých dohodnutých podmínek poskytuje hotel 20 – 25 % slevu.

Konferenční hotel na Florenci má vynikající restauraci ve formě bistra, k níž patří také útulný bar. Toto bistro v Praze je vyhledáváno nejen hotelovými hosty, ale i místními návštěvníky. Nabízí obědové nebo bufetové menu s využitím sezonních surovin i další možnosti občerstvení. Bar poskytne místo pro odpočinek i obchodní schůzky.

Přijeďte na Florenc!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *