Dopřejte si odpočinek, užijte si wellness víkend

wellness víkend
wellness víkend

Wellness víkend vám nabízí klid a rovnováhu, necháte–li se pomalu unášet vlnami relaxace, uvolnění a odpočinku, pak odstraníte stres a napětí, posílíte své zdraví a získáte novou chuť do života. Jste přetažení?

Hádáte se s partnerem kvůli maličkostem? Nic vás nebaví a chybí vám chuť do života? Způsobuje to napětí, které pociťujete každý den víc a víc. Jste stresovaní v práci i v běžném životě. Nemáte každý den čas na aktivní odpočinek?

Dopřejte si tedy alespoň jednou za čas wellness víkend. Wellness víkend je to pravé, pro ty kteří se touží zbavit stresu, únavy a ještě zažit příjemné chvilky v rukou odborníků.

Co většiou wellness víkend zahrnuje?

Wellness víkend je balíček procesů, kterými se jistě necháte velice rádi hýčkat. Jedná se o různé masáže (klasickou, čokoládovou, horkými lávovými kameny,..) a další procedury (aromaterapie, vířivka, sauna, bazén,..), které vás dostanou do stavu úplné a bezmezné pohody.

Wellness programy nejsou určeny pouze pro uvolnění, ale také jako ozdravné kúry, stejně jako lázeňské pobyty. Wellness víkend vám zaručeně takzvaně dobije baterky. Jistě si oblíbíte nadstandardní péči a aktivní odpočinek na čerstvém vzduchu. Wellness centra jsou umístěny v oblastech zasazených do krásného přírodního prostředí. Takže si o takovém víkendu si užijete pohádkové, romantické prostředí.

Sám nebo ve dvou?

Na wellness víkend můžete vyrazit v páru i jako jednotlivec. Vždy si však maximálně užijete procedury, které vás dostanou do pohody a zharmonizují vaše tělo i duši. Wellness víkend není časově tak náročný jako lázně, proto si ho většina z nás může dovolit. Wellness je trendem dnešní doby a stává se i životním stylem mnoha z nás. Vaši rodiče nebo známí slaví výročí svatby, nebo se vám žení některý kamarád? Wellness víkend můžete věnovat jako originální dárek.

A kam vyrazit?

Osobně doporučuji Maďarsko, které je plné hotelů s lázněmi, můžete zde vyrazit jen na pár dní a v ceně ubytování máte volný vstup do lázní, které bývají součástí hotelových komplexů. A samozřejmě si zde můžete připlatit za procedury, jako jsou masáže, vířivka atd. . A kde? Například do sítě hotelů Danubius, např. na Marketin ostrov – oáza klidu a pohody, skvělé lázně, výborné jídlo a procházky po nádherném ostrově, kde naleznete například hudební fonátu, která tančí na různou muziku každou hodinu či minizoo.

Napsat komentář