Dovolená v Tunisku – užijte si slunce, zábavu a luxus!

tunis-411447_1280

Chcete vyrazit na luxusní dovolenou bez nějakých kompromisů? Tunisko se svými oblíbenými destinacemi může být perfektním řešením. Jistotou je, že se vrátíte pěkně opálení, protože zdejší podnebí snad ani jiné než slunečné počasí vykouzlit nedovede. Stačí si objednat zájezd do Tuniska all-inclusive a nemusíte se už o nic starat, vše budete mít v ceně. V daných destinacích se o vás Tunisané postarají s plným komfortem. Samozřejmostí je lenošení u moře a relaxace. Kdo by měl zájem o aktivnější dovolenou v Tunisku, ve většině letovisek je k dispozici mnoho možných činností – můžete relaxovat v saunách, jacuzzi, masáže, ale také se protáhnout při hraní tenisu, stolního tenisu, golfu, minigolfu. Na plážích vás pak čeká například volejbal a samozřejmě nejrůznější vodní sporty. Vyzkoušet můžete i potápění nebo jízdu na vodních lyžích. Exotická jízda na velbloudech také nechybí.

Jestliže rádi nakupujete, zdejší trhy pro vás budou rájem, kde si musíte výslednou cenu „uhádat“, tedy usmlouvat. Mezi nejoblíbenější letoviska Tuniska patří Djerba (Džerba), Sousse, Tunis,Tabarka, Nabeul, Gammarth, Hammamet, Skanes, Mahdia, Monastir, Port El Kantaoui Jasmine Hammamet.

Chcete raději vyrazit za poznáním Tuniska? Potom zvolte poznávací zájezdy, během kterých každý den navštívíte jiné místo a dozvíte se mnoho o historii Tuniska. K dispozici jsou i kombinované zájezdy, kdy například půlku dovolené strávíte poznáváním památek a zajímavých míst, a druhou polovinu pak prolenošíte u moře. Je jen na vás, čemu dáte přednost! Každopádnědovolená v Tunisku čeká jen na vás, je to snadné, stačí si jen vybrat!

Napsat komentář