Láká Vás exotická dovolená?

sea-1027999_1280

V současné době vyhledává exotiku celá řada lidí. Patříte-li mezi ně, pak určitě budete potěšeni zajímavými exotickými destinacemi. Exotické prostředí Vám pomůže zapomenout na tradiční evropské jižní státy, které jsou na jednu kopu, zažijete totiž něco nového a neobvyklého. Vydejte se do jiných světadílů a můžete se tak těšit například na Maledivy, Seychely či Mauricius.
Maledivy jsou ostrovní stát, který se rozkládá na jihu Asie.

Tento ostrov je lemován Indickým oceánem a souostroví je tvořeno devatenácti korálovými atoly. Maledivy se mohou pyšnit svou plochostí a jedná se o nejníže položený stát na světě. Tento ostrov bychom mohli popsat jako ráj na zemi, protože skutečně rájem je. Slibuje netradiční dovolenou s exotickou atmosférou. Dovolená Maledivy láká na křišťálově čistou vodu, exotickou atmosféru a krásně čisté modré nebe. Nechybí samozřejmě písčité pláže lemované kokosovými palmami. To si nemůžete nechat ujít. Dovolená Maledivy láká zejména nadšence potápění, šnorchlování, ale také milovníky podmořského světa. Maledivy Vás zavedou do světa dlouhých korálových útesů s hejny pestrobarevných ryb.

Také Seychely mají svým návštěvníkům co nabídnout. Jedná se o krásnou zemi nacházející se na stejnojmenných ostrovech v Indickém oceánu, směrem na východ od Afriky. V České republice jsou Seychely proslaveny díky Radovanu Krejčířovi, který se zde chvíli ukrýval před policií. Seychely jsou vyhledávaným letoviskem v Indickém oceánu. Jsou vhodné pro turisty milující krásné písčité pláže lemované průzračně čistým mořem. Nejkrásnější pláží na ostrově je La Digue, dále Beau Vallon na Mahé. Seychely však nabízí mnohem více romantických pláží. Dovolená Seychely je uskutečnitelná na třech ostrovech, z nichž se Seychely skládají – Mahé, Praslin a La Digue.

Chcete-li však zažít něco jiného, pak je poslední možností Mauricius, který je vzdálený asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru. Ostrov vulkanického původu zaujme korálovými útesy. Dovolená Mauricius se může pyšnit svými plážemi a tropickým charakterem. Nechybí samozřejmě příjemná atmosféra a vize na pohádkovou dovolenou.

Napsat komentář