Pro milovníky zlatavého moku a nejen pro ně

pivovar-purkmistr-0015_pivovarsky_dvur_plzen_purkmistr
Do sklenice se vlévá zlatavý mok, ten libý zvuk Vás láká k ochutnání, sklenice s pěnou vypadá naprosto úchvatně. Plzeňský pivovar Purkmistr to nazval po svém – Slunce ve skle. Krátká fráze vystihující vše, co je za potřebí. Pivovarský dvůr Purkmistr v Plzni nabízí nejen vlastní pivovar, ale také restauraci, kongresové centrum, vlastní bowling a hotel chlubící se čtyřmi hvězdičkami.

Máte tedy možnost nejen ochutnat jedno z nejchutnějších piv, ale také při tom zažít kulinářský prožitek, užít si luxusního ubytování a užít si aktivní relaxace při bowlingu. Pivovar pořádá každý rok pivní festival nazvaný Slunce ve skle, kdy je pozváno nepřeberné množství pivovarů, která Vám nabídnou to nejlepší ze svého sortimentu.

Konkrétně pivovar Purkmistr má ve svém sortimentu nejeden druh piva, může se pochlubit více, než šesti druhy tohoto zlatavého moku, ale také pivními pálenkami, například tzv. Velbloudici vyráběnou světově unikátní technologií z výčepního piva. Více druhů pálenek a více informací o nich naleznete na stránkách pivovaru Purkmistr. V červnu v roce 2011 tento pivovar získal ocenění Regionální potraviny, konkrétně pro jejich TMAVÝ LEŽÁK 12%, v kategorii alkoholické a nealkoholické nápoje.

Na internetových stránkách pivovaru naleznete také virtuální prohlížeč, kde si můžete celý areál pivovaru prohlédnout, včetně ubytovacích prostor a prostor pro uskladnění piv. Nebo máte také tu možnost, prohlédnout si dvůr areálu online kamerou s aktuálními snímky. Pokud prozkoumáte internetové stránky pivovaru blíže, zjistíte, že má tento pivovar také svůj e-shop, kde nabízí různé výrobky od dárkových košů, přes různé druhy pochutin až po reklamní předměty pivovaru.

Tyto výrobky jsou rozhodně vhodné jako dárek, nebo jako předmět pro radost či na památku. Užijte si tedy odpočinkový víkend v pivovarském stylu s luxusním ubytováním a příjemnou domácí atmosférou Plzeňského pivovaru Purkmistr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *