Ubytování Lipno – české moře stále láká

uby109s39b
Lipno každoročně přitahuje návštěvníky díky přírodním krásám, celé řadě historických památek i ideální polohou v jižních Čechách na Šumavě poblíž hranic s Rakouskem. Jedním ze středisek rekreace u Lipna je městečko Frymburk, v kterém se soustřeďují služby cestovního ruchu, jako je ubytování a pohostinství. K předním podnikům ve Frymburku, poskytujícím kvalitní ubytování na Lipně, patří rodinný wellness hotel Maxant s dvacetiletou tradicí.

Hotel Lipno – to je hotel Maxant

Hotel Maxant ve Frymburku poskytuje prvotřídní ubytování ve 24 pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Hosté hotelu Maxant na Lipně mohou vybírat mezi jednolůžkovými, dvou či třílůžkovými pokoji. Pro rodiny s dětmi je vhodné rodinné apartmá, které disponuje dvěma ložnicemi. Některé pokoje poskytují překrásný výhled na Lipno nebo mají zimní zahradu.

Maxant, hotel Lipno nabízí pokoje, které zahrnují vlastní koupelnu se sprchou a WC, televizi se satelitním příjmem, trezor, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů aj. Samozřejmostí je i WI-FI připojení k internetu, které je zdarma. Hojně využívanou službou hotelu Maxant je wellness. Návštěvníci mají možnost zasportovati si v hotelovém bazénu, využít finskou saunou, infrasaunu a parní saunu. Pro relaxaci a uvolnění slouží whirpool či masáže a zábaly.

Pohostinství na Lipně – kvalitní ubytování i chutná strava

K příjemnému ubytování na Lipně patří i jídlo. Restaurace Hotelu Maxant – Lipno nabízí kvalitní domácí stravu, připravovanou z těch nejlepších surovin. Na své si ve Frymburku přijdou jak ctitelé tradiční české kuchyně, tak vyznavači zdravého životního stylu a vegetariáni. Hosté mohou při svých pobytech využít snídaně formou švédských stolů, polopenzi, nebo i plnou penzi. Mlsalové určitě ocení po celém Lipně vyhlášené dobroty z hotelové cukrárny.

Dovolená v jižních Čechách letí a Lipno na Šumavě je pro ni to pravé místo. Až se budete rozhlížet po ubytování na Lipně, zkuste se podívat na nabídku hotelu Maxant ve Frymburku. Určitě si vyberete a prožijete na Lipně příjemnou dovolenou.

Napsat komentář