Ubytování na golfu

Ubytování na golfu
Ubytování na golfu

Nemusíte být profesionálním hráčem golfu a i přesto si můžete na vlastní kůži vychutnat nádhernou atmosféru golfového prostředí. Pokud i vás láká ubytování na golfu, využijte služeb multifunkčního golfového areálu Golf Resortu Kunětická Hora v Dříteči ve Východních Čechách.

Pro golfového hráče (profesionální i amatérské) je připraveno mistrovské 18jamkové golfové hřiště, jehož autorem je světově známý australský golfový designér Graham Marsh. Golfové hřiště Kunětická Hora se rozkládá na ploše 140 ha.

Pokud se nechcete aktivně zapojit a rádi byste si prohlédli, jak hrají golf zkušení golfisté, doporučujeme sledovat stránky Golf Resortu Kunětická Hora – Gckh.cz, kde naleznete informace o golfových turnajích, které se na tomto nádherném hřiště uskuteční. Pak už jen stačí využít ubytovací služby golfového hotelu a vychutnat si hru z pozice diváka.

Královéhradecko a Pardubicko

Vzhledem ke svému umístění, je Dříteč vhodnou lokalitou pro všechny návštěvníky, kteří shání ubytování na Pardubicku či Královéhradecku.

Jak se do Dříteče dostanete?

Pokud jedete od Prahy po dálnici D11, pak před Hradcem Králové odbočte na Pardubice, Opatovice nad Labem. Poté se na kruhovém objezdu vydejte směr Hrobice (silnice číslo 324). Z Hrobic pokračujte do obce Hradiště na Písku, kde je nutné ihned na začátku obce odbočit vlevo směr Kunětická hora. Nyní již pokračujete po hlavní silnici skrze obec Němčice až do Dříteče. I nadále pokračujte po hlavní silnici a na konci Dříteče odbočte vpravo. Cesta vás již navede přímo do Golf Resortu Kunětická Hora.

Hotel Kunětická Hora

Ubytování je zajištěno v Hotelu Kunětická Hora, který má pro své návštěvníky k dispozici 106 lůžek. Ubytovací kapacita je rozdělena následovně – 28 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové pokoje, 3 čtyřlůžkové pokoje a 8 apartmánů.

Ubytování na golfu zahrnuje snídani formou bufetu. Hosté si však mohou objednat polopenzi nebo plnou penzi. Stravování je zajištěno v Restauraci Kunětická Hora, kde se pro vás připravují tuzemské i zahraniční speciality.

Napsat komentář