Kde v Praze přespat za dobrou cenu? Zkuste hostel Akát

20190424230413_rzIedQ

Ceny v Praze jsou vysoké, protože sem často míří zahraniční turisté, kteří neváhají takové částky za ubytování či oběd utratit. Co však mají dělat Češi, pro které jsou tyto ceny přemrštěné? Hledat. Levné stravování i ubytování se dá najít.

Příkladem toho je Akát Pension & Apartments na Praze 5. Nachází se v dobré lokalitě, přesto si účtuje velmi přijatelné částky. V nabídce má apartmány, soukromé pokoje i pokoje hostelového typu se společnou koupelnou. Právě ty jsou cenově nejvýhodnější.

Užijte si prostředí příjemného penzionu za dobrou cenu

Na Smíchově bude spokojený každý, kdo shání hostel – Akát nabízí až čtyřlůžkové pokoje hostelového typu se společnou koupelnou. Všechny jsou špičkově čisté, pěkně zařízené, a hlavně za velmi přijatelné ceny. Ceník najdete přímo na webových stránkách penzionu Akát, a pokud jste větší skupina, neváhejte požádat o individuální nacenění.

Penzion Akát je místem vhodným pro ubytování sportovních klubů, školních zájezdů a dalších skupinek. Pokud vás bude více, konkrétně nad 10 lidí, určitě se ozvěte předem a personál penzionu vám zpracuje cenovou nabídku na míru. Dosáhnete na výhodnější ceny, než jsou inzerované na webu.

Penzion Akát se nachází v parádní lokalitě

Je umístěn konkrétně 100 m od zastávky tramvaje a metra Smíchovské nádraží. Z hlavního nádraží se sem dostanete za 7 minut vlakem či 18 minut metrem. Z Václavského náměstí to máte jen pět minut linkou metra B, z Florence opět linkou B sedm minut.

Výhodou je také blízkost řady památek a zajímavých míst. Například na Vyšehrad dojdete z penzionu pěšky, je vzdálený asi 1,4 km. Jen půl kilometru je to do pivovaru Staropramen, takže ten při své návštěvě určitě nevynechejte. Jako celodenní výlet se nabízí návštěva Karlštejnu. Penzion Akát je hned u vlakového nádraží a vlakem se na Karlštejn dostanete do hodiny. Tak neváhejte a rezervujte si ubytování přímo na webu https://www.akatpension.com/.

Napsat komentář