Malebný penzion u Karlštejna a nádherná okolní krajina. Může to být i vaše dovolená!

ocestovani.eu_karlstejn-penzion_cz_nahledovy

Ať už plánujete celou dovolenou nebo pouze prodloužený víkend v naší vlasti, možná vás to právě nyní táhne do některého z nádherných míst, které naše krajina nabízí. A přesně taková místa najdete v okolí Karlštejna, kde se rozprostírá překrásná příroda Českého krasu. Můžete se ubytovat v penzionu, který má dlouhou historii a přitom jedno z nejmalebnějších okolí, na které můžete při toulkách českou krajinou narazit.

Využijte tematických balíčků

Je to zejména okolí, kvůli kterému sem pojedete, a tak určitě nezapomeňte v rámci ubytování zvolit tematické balíčky, které budou odpovídat vašim plánovaným aktivitám. A právě jedno ze zdejších ubytovacích možností patří mezi penziony u Karlštejna, které jsou jako stvořené pro výlety do okolí.

Můžete si zvolit z mnoha tematických balíčků, přičemž mezi ty nejoblíbenější patří:

  • Sportovní balíček
  • Rodinný balíček

Patříte-li mezi aktivní sportovce, kteří si neodpustí ani na dovolené pohyb, určitě vás zaujme právě sportovní balíček. Můžete se zde ubytovat na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji, přičemž využívat lze kontinentální snídaně.

ocestovani.eu_karlstejn-penzion_cz_01

Pronajmout si lze tenisové kurty anebo se můžete vydat po některé z okolních běžeckých tras. Velice populární je pochopitelně také rodinný balíček, protože právě rodiny sem rády zavítají velmi často. V tomto případě se můžete ubytovat na tři noci za cenu pouhých dvou nocí, a to tentokrát v rodinném pokoji. V rámci rodinné vstupenky se můžete vydat i do zooparku Karlštejn.

Moderní ubytování

Již z toho co jsme si řekli je zřejmé, že v rámci penzionu se můžete ubytovat buď ve dvoulůžkovém pokoji, nebo v rodinném pokoji. Pokoje jsou nově po rekonstrukci, takže se můžete spolehnout, že ubytování v penzionu Karlštejn je zcela v souladu s moderními standardy, které dnes očekáváte. Když se přijedete ubytovat, můžete využít parkoviště v areálu a také zde zaparkujete i kolo.

Napsat komentář