Na pojištění by měli myslet i fanoušci rekreačního potápění

ocestovani.eu_ergo_cz_nahledovy

Jet na Maltu, do Itálie, Řecka nebo dalších středomořských krajin, kde se dá potápět i ve větších hloubkách a užijete si skvělou dovolenou. Azurová hladina, podmořský svět hrající všemi barvami a všeobjímající pohoda. To vše je samozřejmě výborné, ale nesmíme zapomenout ani na rizika, která se s podobnou dovolenou pojí.

Obecně vzato, bez odpovídajícího cestovního pojištění bychom jistě neměli nastoupit do letadla nebo vlaku, případně se vydat jen kousek za hranice na malý výlet.

Sjednání po internetu, klidně den před cestou

Plánujete dovolenou a nechcete už čekat? Ztrácet čas ve frontách, když přemýšlíte, jestli jste nezapomněli přibalit dost oblečení, léků nebo opalovacího krému? Pak pro vás máme dobrou zprávu, protože pojištění pro potápění lze uzavřít jednoduše přes internet.

ocestovani.eu_ergo_cz_01

Nepřetržitá asistence, která pomůže na cestách a pojistka, která se vztahuje i na sportovní aktivity, včetně například vysokohorské turistiky. Rekreační sporty přeci nejsou nic nebezpečného a určitě na ně není v tomto případě nutné myslet jako na předmět připojištění – budou zahrnuty jednoduše v základní cenové nabídce! Uzavřít cestovní pojištění je přitom bezpracné, stačí pár kliknutí myši a pár minut času.

Důležitý doplněk pro veškeré sportovní aktivity

Pokud jde o potápění, samozřejmě, je to zcela jasná věc. Většina lidí se však nepotápí do větších hloubek, zůstává spíše blíž hladině. Pojištění je však možné i pro ty, kteří rádi plavou trochu víc ke dnu, tedy fanoušky potápění v hloubce nad 40 m.

ocestovani.eu_ergo_cz_02

Samozřejmě, podobná aktivita už jednoznačně patří mezi rizikové sporty (někdy také označované jako kategorie extrémních sportů). Je pro ně nutné připojištění, už jen kvůli pověstnému klidu duše. A na závěr jedna zajímavost, víte, že si můžete hlubinné potápění natrénovat ve speciálním bazénu?

Napsat komentář