Nedostali jste ten správný dárek? Nadělte si letecké zážitky sami

start-3582505_1280

Rozhodně nemám na mysli letecký zájezd někam za sluníčkem. Ale skutečně adrenalinové zážitky pro milovníky létání i pro ty, kdo chtějí překonávat sami sebe.

Zážitkové dárky se u nás staly hitem zejména díky leteckým zážitkovým dárkům. Ve srovnání s nimi jsou ty ostatní zážitky spíše velkou nudou. Projekt Leteckezazitky.cz dnes nabízí možnost vybrat si z až 300 leteckých zážitkových dárků. A samozřejmě nic nebrání tomu, abychom si tyto atraktivní zážitky užili na vlastní kůži. Mezi nejoblíbenější patří ty méně adrenalinové. Jde o vyhlídkové lety. Létá se z až 15 českých letišť.

TIP: Zde naleznete nejkrásnější vyhlídkové lety.

Vyhlídkové lety nejen letadlem

Standardně se vyhlídkové lety dělají malými letadly, kam ale snadno vezmete i celou rodinu. Avšak z výšky na svět se díky zážitkovým letům lze podívat i z helikoptéry, větroně nebo z balónu. Balóny startují z více než 20 lokalit. Bývají skvělým dárkem, překvapením pro rodinu, ale i svatebním darem pro novomanžele.

parachute-1209920_1280

Chcete se trochu více bát?

Adrenalinové letecké zážitky, to jsou akrobatické lety, seskoky padákem i paragliding. Co vás láká nejvíce? Leteckezazitky.cz mají pro zájemce připraveny akrobatické lety speciálem EXTRA nebo Christen Eagle, dále pak krasavcem SK-61 Bulldog nebo letadlem Zlín 142. Ale akrobacii máte možnost zažít i ve vrtulníku. V případě paraglidingu a seskoku padákem jde vždy o tandemové akce. Nevadí proto, když jste naprostým amatérem.

Milujete létání? Tak pro vás je tady ještě více možností

Vyzkoušejte si být pilotem na zkoušku, nebo si sedněte do skutečného leteckého simulátoru. To by ale pro mnohé bylo stále málo. Leteckezazitky.cz mají pro opravdové fandy do létání připravenou i možnost absolvovat pilotní výcvik, a to za příjemnou dotovanou cenu. Pilotní průkaz na malé letadlo (v Praze) vás vyjde na pouhých 9000 Kč. Průkaz si lze udělat i na vrtulník nebo na velká letadla.

Napsat komentář