Párty stan 3 x 6 m se hodí na různé akce

Znáte párty stany? Slyšeli jste už, co všechno dokážou?

Plánujete důležitou akci s rodinou, přáteli nebo kolegy z práce?

Pak si kupte vhodný párty stan.

Snímek obrazovky 2017-02-28 v 11.52.02

Využití párty stanů 3 x 6 m

Jakmile se jednou pro koupi párty stanu rozhodnete, nebudete litovat. V současnosti je to velmi oblíbený a hojně vyhledávaný sortiment zboží, který trh nabízí. Stany na párty 3 x 6 m nabízí dostatek prostoru pro každou větší událost, ať už jde o setkání rodinných příslušníků, posezení s přáteli, oběd, při němž hodláte představit svého nového partnera a podobně.

Tento typ párty stanů se skvěle hodí i jako přístřeší pro různé prezentace, kdy představujete třeba nový výrobek, dále ho lze používat pro různé obchodní společnosti jako informační stánek, kde si zákazníci mohou vyzvednout různé letáčky, brožury, vzorky a mnoho dalších užitečných předmětů a samozřejmě také informace o tom, co daná společnost vlastně nabízí a v jakém odvětví se pohybuje.

Velkou výhodou je, že se dají opatřit firemním logem, což zajistí, že bude společnost na veletrhu dobře vidět a naláká nové lidi, kteří se mohou stát potenciálními zákazníky.

Základní parametry párty stanů

Na výšku mají tyto stany 3,3 metrů. Střechu párty stanu tvoří polyester, který je doplněn PVC. Díky tomu je pak stan nepromokavý.

Zakoupit se dají v mnoha barevných variantách, stejně jako jsou různé typy plachet. Společně s párty stanem si nezapomeňte vybrat i vhodné a praktické příslušenství ke stanům. Díky tomu jsou možnosti použití opravdu rozličné. Podíváme se na to, kdy a jak se vám tento párty stan vlastně může hodit.

Snímek obrazovky 2017-02-28 v 11.55.53

Zahradní oslava s párty stanem 3 x 6

Nejčastěji jsou tyto stany používány ve vašich zahradách. Různé oslavy, firemní akce a večírky už nebudou díky párty stanům žádný problém. Nikdy není dobré spoléhat na předpovědi počasí, neboť ve většině případů to meteorologům nevyjde a vás tak místo slunečného odpoledne může zaskočit déšť. V takové situaci je párty stan 3 x 6 m ideální, protože své hosty tak ochráníte nejen proti případnému slunci, ale i před deštěm a větrem. Velkým plusem je velikost stanu, protože 18 m2 už pojme více hostů, stejně jako zahradní stoly s posezením.

Párty stan 3 x 6 jako obchodní prostor

Vedle různých soukromých akcí, je tento stan ideální pro firmy a společnosti. Pro ně může sloužit jako praktický pomocník při firemních oslavách, teambuildingu, ale také jako jednoduchý prostor pro obchodní účely. Které to mohou být?

  • předváděcí akce
  • veletrhy
  • výstavy
  • stánkový prodej
  • trhy

V podstatě má párty stan 3 x 6 univerzální použití, takže bude chránit nejen zboží, ale také prospekty, dárkové a reklamní předměty a podobně. Vše se schová před deštěm, větrem a dalšími nečekanými rozmary počasí. Stačí, když zapojíte svou kreativitu a uvidíte, že využití stanu najdete pro každou příležitost.

Snímek obrazovky 2017-02-28 v 11.57.16

Veřejné akce s párty stanem 3 x 6

Soukromé i firemní účely jsou jen zlomkem toho, pro co se tento stan může hodit. Příkladem jsou třeba městské oslavy, různé hudební festivaly, divadelní představení a další kulturní akce. Vytvoříte tak zázemí hostům, ale také hudebním nástrojům, členům souboru atd.

Ať už se rozhodnete párty stan využít jakkoliv, vždy se pokuste vybrat ten nejkvalitnější a pokud možno v takové cenové relaci, která bude vyhovovat vám i vašemu finančnímu rozpočtu. Mrkněte také na článek s nejlepšími rozměry párty stanů .

Napsat komentář