Poznejte krásy exotické Srí Lanky!

Dovolená na Srí Lance
Dovolená na Srí Lance

Srí Lanka je jedním z nejznámějších ostrovů Indického oceánu a je také vyhledávaným cílem dovolené u moře. Když se řekne Srí Lanka, mnoha lidem se vybaví Cejlonský čaj, dlouhé pláže a tropické klima, které zaručuje velmi příjemné teploty po celý rok. Srí Lanka je ale také zemí s dlouhou historií a pestrou kulturou, kterou můžete poznat na vlastní oči se zájezdy cestovní agentury New Travel.cz. Cestovní agentura New Travel.cz patří mezi nejlepší české internetové prodejce zájezdů a přináší vám pouze zájezdy od prověřených cestovních kanceláří. Vybírejte si dovolenou na Srí Lance z pohodlí vašeho domova bez starostí!

Kalutara

Na Srí Lance se nachází celá řada vesnic, v nichž jakoby se zastavil čas, stejně jako moderní města, například Kolombo. Láká-li vás návštěva města Kolombo, které se pyšní historickými památkami, živou zábavou, výbornými možnostmi nákupů a kulturními zajímavostmi na každém kroku, ale přesto si chcete užívat svou dovolenou více v ústraní od ruchu této metropole, pak bychom vám doporučovali dovolenou v Kalutara.

Srí Lanka
Srí Lanka

Kalutara je ideální zejména pro rodinné zájezdy na Srí Lanku, ale můžete si zde užívat spokojený pobyt s partnerem i přáteli. Turistický ruch se zde začal rozvíjet poměrně nedávno a díky tomu si zde můžete užívat nedotčenou exotickou krajinu, pláže lemované vysokými plážemi a moderně vybavené hotely. Využijte last minute zájezdy na Srí Lanku a poznejte letovisko Kalutara na vlastní oči.

Bentota

Dalším oblíbeným cílem zájezdů na Srí Lanku je letovisko Bentota nacházející se na jihozápadním pobřeží ostrova. Velkým lákadlem letoviska Bentota jsou kromě výborného turistického zázemí také jeho nádherné pláže, které se táhnou v délce několika kilometrů podél pobřeží a působí téměř nedotčeným dojmem. Dovolená v Bentota je ideální pro všechny, kdo si chtějí dopřát klidný odpočinek na exotických plážích, stejně jako pro milovníky surfingu, výletů za kulturou a zábavy. Rozhodnete-li se prožít svou dovolenou na Srí Lance právě v letovisku Bentota, rozhodně nebudete litovat!

Napsat komentář