Ubytování pro školy v přírodě na okouzlujícím místě

horske-kary-04_1024_large-9

Spousta dětí nemá mnohdy moc krásné vzpomínky na své pobyty ve školách v přírodě. Mnozí z nich se často chtěli vrátit domů ihned po příjezdu a zoufalé telefonáty domů nebraly konce. Vše bylo zapříčiněno především tím, že prostředí, ve kterém se děti mnohdy nacházeli, nebylo příliš vábné a aktivit, které se na místě dali podnikat, bylo jako po šafránu. To ovšem neplatilo v případě, kdy jsme se rozhodli pro ubytování pro školy v přírodě v hotelu TOP Benecko, na který se pěla z mého okolí jen samá chvála. Já osobně jsem v něm nikdy nebyla, ale z doslechu jsem se domnívala, že se bude jednat o kouzelné místo, kde se našemu synovi bude rozhodně líbit. A nemýlila jsem se. Syn se před měsícem vrátil z pobytu v tomto hotelu, kde byl se svou mateřinkou a dodnes o svých zážitcích dokola hovoří.

Ubytování pro školy na příjemném místě plném aktivit

Rodinná atmosféra, výborná kuchyně a dokonalý pedagogický doprovod, přesně tak by se dalo popsat synovo ubytování. Pro školy je toto místo dle mého názoru synonymem domácí pohody a nepopsatelné atmosféry. Nevěřila jsem až, jakou spoustu zážitků si syn za týden pobytu dokázal přinést zpět domů. První dny jsem totiž jen pozorovala svůj mobilní telefon, zda mi nedorazí od syna zpráva či mi nezavolá s tím, abych si pro něj okamžitě přijela, že se mu na místě nelíbí a chce domů. Volat jsem nakonec musela já a to tehdy, když jsem chtěla vědět, jak se mu ve škole v přírodě líbí. Manžel si ze mne kvůli tomu doteď dělá obrovskou legraci.

Hotel pro rodiny s dětmi, který za to stojí

Tento hotel pro rodiny s dětmi je konstruován tak, aby v něm mohli pobývat jak celé rodiny, tak i děti na škole v přírodě. Poté, co jsem slyšela od syna, že se v okolí nachází, jsem dostala nápad, že bychom mohli společně jako rodina třeba rovnou příští rok, toto tajuplné místo navštívit a vše pojmout jako příjemnou rodinnou dovolenou. Zpočátku jsem si myslela, že syn bude proti a namítne, že zde přece nedávno byl, jenže on mě opět překvapil a jednohlasně s mým nápadem souhlasil. Tudíž příští rok v létě vyrážíme.

Napsat komentář