Vydejte se v zimě prohřát do lázní

Na dovolené se jezdí nejčastěji od jara do podzimu, což má své logické opodstatnění. Když je venku zima, sychravo a častokrát prší, nikam se nám nechce. Organismus však nepotřebuje vypnout jenom přes léto, i v zimě uvítá vzpruhu. Co kdybyste se v zimě vydali do teplých lázní?

Obzvlášť na podzim, když je venku opravdu sychravo, není nic lepšího než představa, jak jste naložení v horké vířivce. A přesně tohle vám nabídne zimní pobyt v lázních.

Wellness pobyt s relaxací

Do lázní se jezdí léčit různé zdravotní neduhy, ale také odpočívat. Dopřejete si relaxační koupele, někdo třeba bublinkovou, další zase pivní, zajdete na masáž, budete si užívat plavání v teplém vnitřním bazénu nebo rašelinové zábaly. Lázně mají připravené pobytové balíčky, u kterých máte řadu procedur už v ceně, stačí si vybrat ty správné. Vsaďte třeba na klasiku.

Honosné Karlovy Vary

Chcete si užít opravdový luxus? Pak vás nadchnou lázně Karlovy Vary. Sem už odpradávna jezdí i zahraniční klientela, najdete tu celou řadu prémiových hotelů. Na druhou stranu některé víkendové pobyty (na 2 noci) se tu dají sehnat i za dost nízké ceny. Kromě lázeňských procedur si tady skvěle užijete i procházky po kolonádě a městem. Karlovy Vary jsou krásným městem.

Nenapodobitelné Luhačovice

Pro Moraváky budou Karlovy Vary dost z ruky, na prodloužený víkend se vám tam jezdit nejspíš nevyplatí. Do vašeho hledáčku zájmu by se měly dostat lázně Luhačovice. Také ty jsou velmi vyhlášené, nabízí spoustu lázeňských zařízení a krásné prostředí. Oproti Karlovým Varům jsou levnější, víkendový pobyt na 2 noci zde seženete i pod tři tisíce korun na osobu.

Tak kam vyrazíte vy? Karlovy Vary? Luhačovice? Nebo nějaké úplně jiné lázně? Dejte jim letos šanci, ať už si vyberete jakékoliv. Budete zcela jistě spokojení. Zapomenete na stres a uděláte si chvíli jen sami pro sebe.

Napsat komentář