Vyšlápněte si do Českého ráje a vyhrajete skvělé outdoorové ceny

09b222148b836c228678b9473e620f59p97867-1200x1200

Máte rádi turistiku a adrenalin? Jste navíc soutěživí? Jestli ano, neměla by vám uniknout GPS soutěž v okolí Českého ráje, která promění obyčejnou turistiku v zajímavou soutěž. To vše v krásném Českém ráji, který se pyšní nádhernou přírodou s nejedním skalním městem, spoustou rybníků, vyhlídek, hradů a jejich zřícenin.

Vyrazte na dobrodružnou cestu za pokladem

Právě Český ráj a jeho blízké okolí je dějištěm této zajímavé bojovky, připomínající soutěže s hledáním pokladu. Jediné, co k této zábavě potřebujete, je GPS navigace a nápověda, kterou naleznete na webových stránkách soutěže. Podle ní zjistíte, kde přesně je ukrytý dárek, o který se soutěží. Pro měsíc květen se jedná o výherní batoh Deuter.

Pokud skutečně chcete vyhrát a poklad nalézt, nevyplatí se vám otálet. Hra funguje na principu: kdo dřív přijde, ten dřív mele. Jakmile objevíte ukrytý dárek, stačí vám se s ním vyfotit, přidat fotografii na facebookovou stránku pořadatele soutěže a doufat, že jste opravdu první, komu se to povedlo. Kdyby se tak i přes veškerou vaši snahu nestalo, nemá cenu smutnit. I tak si užijete krásného výletu do geoparku Český ráj a co více, příští měsíc můžete v soutěži své štěstí zkusit znovu.

A vyhrajte kvalitní outdoorové vybavení

Nyní konečně prozraďme to, co vás zajímá asi nejvíce. O co se vlastně soutěží. Odměnou za vaši snahu je outdoorové oblečení a vybavení prvotřídních značek jako je Mammut či Deuter. Právě jeden z batohů Deuter v ceně téměř 2 000 Kč můžete vyhrát, zadaří-li se vám již tento měsíc.

Ve chvíli, kdy na skryté místo s pokladem dorazíte jako první, bude zde na vás čekat poukaz. S ním získáte právo si svoji výhru vyzvednout v prodejně Český ráj outdoor v Mladé Boleslavi. Tato společnost, která je pořadatelem soutěže, provozuje také eshop s širokou nabídkou kvalitního outdoorového vybavení. Batohy počínaje přes stany, spacáky či karimatky a pánským i dámským oblečením konče.

Kompletní informace o soutěži naleznete zde: https://soutez.ceskyraj.com.

 

Napsat komentář