Zimní pobyt v samém srdci Liberce

Nenechte si ujít parádní zimní dovolenou na horách. Co třeba strávit den lyžováním, běžkováním nebo procházkami a večer posedět u dobrého jídla a pití? Vyrazte do Liberce, který je pro dovolenou v zimě jako stvořený. Užijte si zasněženou krajinu, nádherná panoramata a těšte se na spoustu nových zážitků, které se vám vryjí do paměti.

Kam vyrazit na výlet

Dovolená v Liberci uspokojí jak ty, kteří preferují aktivně strávený čas, tak i ty, kteří hledají příležitosti k relaxaci a odpočinku. Tato lokalita je jako stvořená nejenom pro sportovce, ale i pro milovníky přírody, historie, kultury a wellness aktivit. Co takhle kombinace obojího? Den strávit na sjezdovce nebo procházkami a odpoledne či večer se naložit do vířivky, prohřát v sauně a užít si uvolňující relaxační masáž?

Oblíbená místa v libereckém kraji

Zimní pobyty jsou ideální k návštěvě oblíbených míst v libereckém kraji. Krásnou procházku spojenou s jedinečnými výhledy do všech světových stran si užijete, pokud vyrazíte na Ještěd. Po výstupu na vrchol hory se odměníte něčím dobrým z denního či večerního menu v hotelové restauraci. Vynechat byste neměli ani romantickou rozhlednu Liberecká výšina v podobě středověkého hradu. Milovníci sportů se do sytosti vyřádí nejen na sjezdovkách, ale třeba i na sáňkařské dráze ve skiareálu v Liberci. A špatné počasí? Tak to už vás nezaskočí. Nabízí se totiž i různé možnosti zábavy pro případ nepříznivého počasí. Nejen děti budou nadšené z návštěvy zábavního komplexu Babylon, aquaparku a Dinoparku.

Různé možnosti ubytování

Vyberte si dovolenou přesně podle svého gusta a zarezervujte si hotely a ubytování na Hotel.cz. V libereckém kraji se nabízí různé možnosti ubytování. Pro každého se najde něco. Ať už preferujete hotely, penziony, chaty nebo apartmány, určitě si vyberete to pravé ubytování v Liberci přesně pro vás.

Napsat komentář