Cestování může být s inkontinencí problém, odhalil průzkum. Vy se ale omezovat nemusíte!

senior-3336451_1280

„Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. Obecně totiž u inkontinence, stejně jako u jiných zdravotních problémů, platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Nečekejte tedy, až se z několika kapek stane mnoho kapek a vyhledejte pomoc odborníka hned začátcích,“ radí Andrea Pisingerová ze společnosti HARTMANN-RICO a.s.

Průzkum, který si nechala v pěti evropských zemích zpracovat společnost HARTMANN-RICO a.s. přinesl řadu zajímavých poznatků přímo od těch, kteří se se samovolným únikem moči potýkají. 50 % českých respondentů například odpovědělo, že je inkontinence omezuje v sexuálním životě, 47 % vidí obtíže při sportu a pohybových aktivitách a 40 % respondentů se zase kvůli inkontinenci obává cestovat na delší vzdálenosti.

Abyste si ale nemuseli s inkontinencí lámat hlavu v létě, v době výletů a zasloužených dovolených, máme tu pro vás tipy na několik šikovných pomocníků, se kterými to na cestách hravě zvládnete. Zkrátka – nenechte se inkontinencí omezovat a kazit si díky ní nejhezčí měsíce v roce!

MoliCare Lady

Diskrétním pomocníkem při cestování vám budou dámské inkontinenční kalhotky MoliCare Lady, které vypadají jako klasické spodní prádlo. Skvěle sedí a díky tomu se pohodlně nosí, takže si ani nevšimnete, že je vůbec máte na sobě. Obsahují také neutralizér zápachu, proto se nemusíte bát, že si vašeho drobného problému všimne někdo z okolí. Malým bonusem navíc je originální design těchto kalhotek, které zdobí jemné motivy růžových motýlů, jež zvýrazní ženskost své nositelky. Kalhotky jsou jak na lékařský předpis, tak i volně k dostání v lékárnách za příznivou cenu.

 

MoliCare Man 

Inkontinence se týká také mužů, ale ani oni se v létě nemusejí ničeho obávat. Dokonale je ochrání inkontinenční pánské spodní prádlo MoliCare Men. Díky anatomickému tvaru je velmi pohodlné na každodenní nošení a zajistí pohodlí při jakékoli situaci. Navíc jistě oceníte, že skutečně vypadají jako běžné spodní prádlo a jsou vyráběny v decentní šedé barvě. Na spodní prádlo MoliCare Men se můžete spolehnout i v případě, že máte citlivou pokožku. Antibakteriální povrch navíc ničí až 99,9 % bakterií, takže se nemusíte obávat ani případného nežádoucího zápachu.

 

Napsat komentář