Zážitky jsou v kurzu – úniková hra je skvělé povyražení i dárek

Snímek obrazovky 2019-09-19 v 10.32.22

Zažili jste už na vlastní kůži únikovou hru? Ty kvalitní nabízí tajemnou atmosféru, originální zábavu bez hluchých pasáží a zážitek, na který se nezapomíná. Pražská firma Chess KEY Room organizuje dobrodružné únikovky plné tajemné atmosféry i promyšlených rébusů. Hodí se též pro teambuilding či soukromé oslavy.

Navštivte hrobku

60minutová úniková hra Upíří hrobka je určena pro 2 až 5 osob. V pražském Karlíně na vás čekají autentické kulisy s napínavým scénářem. Octnete se v karlínské kryptě, kde stoletá povodeň odkryla ostatky a trofeje v podzemí. Podle starých kronik zde žil v 19. století aristokrat známý bohatou kriminální minulostí, včetně vražd mladých slečen. Nikdy však nebyl odsouzen soudní mocí. Místo toho zasáhla prozřetelnost a pomstila se mu nesmrtelností. Jako upír pobývá v kryptě dodnes a hledá nové oběti.

Láká vás spíše doupě neřesti?

Doupě neřesti – tak se jmenuje druhá úniková 60minutová hra. Je určena pro 2 až 4 osoby. Hře nechybí erotický nádech, peprné kulisy a moderní zpracování. Hra je vhodná i pro páry. Dostanete se do doupěte nesmrtelných milenců a můžete na vlastní kůži vyzkoušet propriety, kterými si zkracovali dlouhé chvíle své nesmrtelné lásky.

Užijte si adrenalinovou mafiánskou atmosféru

Escape game v Praze nabízí i třetí téma. Únikovou hru Mafia. Další hodinová hra, tentokrát pro 2 až 6 osob, je skvělá například pro rozlučky se svobodou. Budete se cítit skutečně jako mezi mafiány. Čeká vás stylový welcome drink a špinavá prácička, kterou vám přidělí přímo mafiánský boss Don Katto.

Věnujte únikovku jako dárek

Úniková hra je rovněž skvělým zážitkovým dárkem. Hodí se pro páry, pro rodiny i firemní týmy. Je úžasným a nezapomenutelným dárkem k narozeninám, ale i svatebním darem. Nejde přitom o žádnou závratnou investici. Úniková hra, podle typu, pro dvě osoby stojí od 1000 do 1200 Kč.

Pokud by se vám úniková hra líbila pro váš teambuilding, lze zařídit týmovou hru pro 20 osob najednou. Během třech hodin tak lze nabídnout zážitkový teambuilding pro 40 osob. Součástí může být i kompletní catering, degustace vína a další služby.

Napsat komentář