Uspořádejte konferenci v osobité atmosféře hotelu na Žižkově

3-korunky-14_1495726481_1280x720_tt_90

Na konferenci, schůzi, jednání nebo jakémkoliv jiném podobném setkání je kromě atraktivního obsahu důležitá i forma sdělení a prostředí, ve kterém se odehrává. Můžete chtít představit nový nadějný projekt, ve chvíli, kdy k tomu ale nezvolíte dostatečně reprezentativní a vhodné prostory, nikdy zcela naplno nezapůsobíte.

Moderní technikou vybavená konferenční místnost

Předně je důležitá ona místnost, ve které se daná konference má konat. Hotel v Praze 3 nabízí různě velké konferenční sály, do kterých se vejde až 60 osob. Základem je kompletní vybavení moderní technikou, které vaše sdělení vhodně podpoří. Můžete tak využít dataprojektoru s promítacím plátnem, prezentační techniky, moderačního setu a kompletně připraveného ozvučení. Nezaskočí vás ani světelné podmínky, kromě značného přísunu denního světla lze jakýkoliv prostor zvýraznit i umělým osvětlením.

Komfort vašich hostů na prvním místě

Kromě toho, aby se vám pohodlně přednášelo, je zapotřebí zajistit i komfort pro vaše hosty. Základem je logické uspořádání stolů a míst k sezení a jejich maximální pohodlí. To vše na vás čeká v konferenční místnosti v Praze včetně asistence hotelového event koordinátora.

Na to, jak se budou vaši hosté cítit, má vliv i občerstvení. K jednání a konferencím neodmyslitelně patří kvalitní káva a bohatý raut, který uvolní atmosféru. Navíc, jak je známé, s plným žaludkem se daleko lépe přemýšlí a snadněji rozhoduje.

Neopakovatelné atmosféra Žižkova podtrhne celou atmosféru

Mimo samotnou konferenční místnost jsou významné i další služby a její okolí. Hotel na Žižkově má tu výhodu, že se nachází v jedné z nejoriginálnějších pražských čtvrtí, plné kaváren, hospůdek a uliček s osobitou a uvolněnou atmosférou, která jen přispěje k úspěchu vašeho schůzování. Stejně tak jako hotelové služby v podobě dobře zásobeného baru, kvalitní restaurace, komfortních pokojů či hotelového taxi.

Napsat komentář