Cestovní kufry, cestovní tašky a batohy

ocestovani1

Každé z těchto zavazadel má svá pro a proti. Poslouží vám pro různé účely. Přemýšlíte a tápete, jaké zavazadlo pořídit? Tak nejvíce záleží na vás a vašich požadavcích a samozřejmě na tom, kam se chystáte a jakým způsobem chcete svou dovolenou nebo cesty trávit.

Cestovní kufry, skořepinové i textilní

Cestovní kufry jsou spíše pro pohodlné dovolenkáře, kteří potřebují mít všechno oblečení pěkně přehledně srovnané a po ruce. Naprostá většina kufrů je opatřena otočnými kolečky a madlem, takže se s nimi velmi lehce manipuluje. Aby byly vaše věci v bezpečí a přídatné zámky se nikde nezadrhly a kufr se tak neponičil, doporučujeme zabudované TSA zámky s jednoduchou obsluhou na číselnou kombinací.

ocestovani

Cestovní tašky

Cestovní tašky jsou takovou sportovnější variantou cestovních kufrů. Nemají pevnou konstrukci, ale zato mají velmi chytře a přehledně řešené nejrůznější přihrádky a kapsy. Oproti cestovním kufrům jsou také skladnější. Díky zipům se také lépe přizpůsobí objemu přenášených věcí. Některé cestovní tašky jsou vybaveny i kolečky a madlem a jsou tak výborným kompromisem mezi cestovním kufrem a klasickou sportovní taškou.

Batohy

Batohy jsou klasickým turistickým zavazadlem a také neocenitelným pomocníkem na cestách. Na dovolené či poznávacím zájezdu, kde se pohybujete v přírodě, přesouváte se z místa na místo, zkrátka všude tam, kde je pohodlnější mít věci kompletně sbalené na zádech a mít tak volnost pohybu a také volné ruce. Podle délky cest je třeba vybrat objem batohu. Na kratších výletech vystačíte s batohem o objemu do 30 litrů. Naopak na výlety, které budou trvat týden a více vybírejte v kategorii nad 60 litrů. Na specializovaném e-shopu Bagalio.cz můžete vše pohodlně filtrovat. Podle objemu, materiálu, výrobce i barvy. Klasikou, průkopníkem, ale i zdatným inovátorem je bezesporu značka Deuter. Jejich batohy jsou vychytané opravdu do nejmenších detailů. Doporučujeme vám se podívat i na velmi kvalitní a kompaktní batohy značky Vaude.

Ať už nakonec zvolíte jakékoli zavazadlo, na Bagalio.cz máte opravdu široký výběr. A pokud by vám třeba batoh na zádech dobře neseděl, samozřejmě není problém jej vrátit či vyměnit. Využijte doručení zdarma a nakupujte v pohodlí domova. Bez stresu a v klidu.

Napsat komentář