Dovolená Chorvatsko v karavanu

road-1652685_1280

Seline – autokem Pisak, zařízené obytné karavany

Nevede kolem něj žádná frekventovaná silnice, pouze příjezdová komunikace končící po pár metrech na pláži. S sebou si můžete vzít svého psa nebo kočku (nevenčit v kempu, není možné volné pobíhání). Kemp je velmi dobře a starostlivě vedený. Má dvě oddělené části. Ta ,,naše“ pojme asi 70 obytných aut, karavanů a stanů. Je zarostlý převážně vzrostlými piniemi, takže každý má dost stínu pro ,,bydlení“. Naše karavany stojí každý (už 7. rok) na stejném místě a součástí je i vyhrazené delegátem určené parkovací místo u karavanu. Od sociálního zařízení jsou karavany vzdálené do 60 metrů. Pro příznivce chorvatské kuchyně, nabízíme polopenzi v restauraci. Snídaně jsou kontinentální a večeře výběrem z jídelního lístku včetně ryb. Zájem o polopenzi stačí vyznačit v závazné objednávce ubytování a zaplatit u delegáta až po Vašem příjezdu. Začíná se večeří a končí snídaní, nebo dle dohody.

Sociální zařízení v kempu Pisak, Seline, NP Paklenica

Je průběžně modernizováno a udržováno v maximální čistotě. Nepáchne. Teplá voda teče ze všech baterií a to po celý den bez omezení. Žádné žetony. U každé baterie je zásobník na papírové ručníky. V sekci mytí nádobí a sprch (jar, tekuté mýdlo, sprchový gel). Na WC jsou zásobníky s toaletním papírem a desinfekcí, kterou můžete použít k preventivnímu otření prkénka.

Zařízené obytné karavany v kempu Pisak

Karavany jsou běžné tovární výroby dlouhé 4,5-5,5 m. Každý má k sobě připojenou kompletně uzavíratelnou, zánovní nepoškozenou stanovou předsíň (10,5 – 12 m2). Stojí mezi karavany a stany ostatních návštěvníků. Jsou skoro ve dvou řadách, takže i větší skupina (rodiny, přátelé) mohou spolusousedit. Karavany jsou starší, ale nepoškozené, udržované a čisté. Mají el. osvětlení, uvnitř hezký a útulný interiér včetně záclonek a dostatek úložných a odkládacích prostorů i míst na spaní. Ve výbavě jsou deky Larisy a polštářky.

Ve stanové předsíni je dřevěná podlaha, regál 2,2 m dlouhý sloužící jako pracovní plocha k vaření a uložení potravin. El. osvětlení, plastový stůl a židle. Lednička 110 – 130 l s malým mrazáčkem, el. dvou-plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, el. toustovač, sada nerez nádobí, příborů, talířů, hrnků a skleniček. Nože, mísy a misky. Každý karavan má stejnou výbavu. Do karavanu je nutné si přivézt osobní povlečení. Vyjimečně Vám ho může delegát půjčit. Doporučujeme dovézt si vlastní ostrý kuch. nůž, otvírák na konzervy a víno, čistící prostředky na úklid který si klienti provádí sami. Vysavač Vám delegát zapůjčí. Při příjezdu do kempu se klienti hlásí na recepci kempu. Delegát si Vás převezme a ubytuje. Delegát klientovi osobně předá celý karavan i vybavení dle seznamu. Od karavanů je to k moři 40 – 80 m.

Napsat komentář