Horská tůra a relaxace ve wlellness centru

wellness-285587_1920 (1)

Výlety do hor, výstupy na vrcholy nebo hřebenové přejezdy na kolc či běžkách se v dnešní době staly samozřejmou částí života mnohých lidí. Je to převážně skupina lidí, kteří se rozhodli trávit svůj čas aktivně – není jim lhostejné jejich zdraví a mají radost z pohybu a z pobytu v přírodě.

Pro aktivní návštěvníky hor přibyl v posledních letech jeden zajímavý fenomén – horské wellness a relaxační centra.

Tato centra bývají často součástí zrekonstruovaných horských hotelů nebo horských ubytovacích komplexů. Řada těchto objektů prošla v nedávné minulosti přeměnou v moderní ubytování s čadou welness a ralxačních aktivit. K běžné výbavě těchto ralaxačních a wellness center patří kvalitní masérské skužby, vířivky, suché I parní sauny, infrasauny a řada dalších doplňkových wellness aktivit.

Wellness pobyty Beskydy

Wellness a realx aktivity v horských střediskcích lze využívat po celý rok. Co může být příjemnější než se po celodením lyžování nebo dlouhém přejezdu na běžkách ponořit do teplé voňavé bublinkové koulele. Také v letních měsících si milovníci relaxace a wellness porcedur přijdou na své – využít můžou masáže, koupele a další wellness aktivity.

Pokud se vám tyto procedury zalíbí, lze si objednat speciální wellness balíček s řadou doplňkových služeb a v některé ze středisek strávit třeba celý týden na wellnes pobytu. Během speciálně připraveného programu se vám budou věnovat špičkově vyškolení maséři, lázeňští specialisté a příjemný personál celého wellness a relax centra. Ideálním místem pro tyto pobyty jsou horské hotel s rozšířením o bazén, wellness centrum a relaxační část. Podívejte se také na nabídku různých wellness balíčků.

Napsat komentář