Komfortní ubytování v Praze za dostupnou cenu? Hotel Belvedere vás vítá!

ocestovani.eu_hotelblevedereprague_cz_nahledovy (1)

Rozhodli jste se vydat za krásami hlavního města? Nebo se chystáte do zahraničí a potřebujete z nějakého důvodu přespat v Praze? Existují i jiné důvody? Firemní akce, romantické večery, soukromí a pohodlí moderního prostředí. Všechny tyto požadavky můžete naplnit návštěvou pražského hotelu, který své hosty stále ještě považuje za ty nejdůležitější…

Dovolte si rozmazlování v luxusním prostředí

Ať jste se rozhodli pro poznávací víkend nebo jen prostě hledáte soukromí v pohodlí a luxusu, v obou případech vám moderní Belvedere hotel Praha učaruje. Nabídka komfortních pokojů s vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením je rozmanitá. K dispozici jsou jedno i vícelůžkové pokoje. Hotel má také prostorné exekutivní pokoje, které nabízí maximální soukromí, protože se nachází v uzavřeném exekutivním patře se samostatným vchodem.

ocestovani.eu_hotelblevedereprague_cz_01 (1)

V hotelu jsou i speciální pokoje pro invalidní hosty. Jsou zařízeny účelně a stylově. K základnímu vybavení pokojů patří telefon a trezor. Občerstvit se můžete v minibaru a osvěžit zase v moderních sprchách nebo relaxačních vanách. Mezi doplňkové služby hotelu patří kosmetika, kadeřnictví či thajské masáže. Nechte se rozmazlovat!

Na strategickém místě

Belvedere hotel v centru Prahy leží nedaleko stanice metra, v docházkové vzdálenosti je Pražský hrad. Je proto oblíbeným cílem turistů, kteří chtějí poznat krásy hlavního města a neradi tráví čas dojížděním. Pokud chcete vidět známé památky, ale máte rádi i neobvyklá místa, doporučujeme přečíst ještě tento článek.

Konferenční prostory vám zpříjemní pracovní pobyt

Belvedere hotel Praha se snaží maximálně vyhovět i pořadatelům konferenci. Nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze a nezapomíná ani na povinné technické vybavení, příjemné a pohodlné prostředí, moderní design i možnost občerstvení během akce nebo až po ní.

ocestovani.eu_hotelblevedereprague_cz_02 (1)

Velkou výhodou je vynikající dopravní dostupnost a dostatek parkovacích míst pro účastníky konference.

Napsat komentář