Vydejte se na poznávací zájezdy do Ruska

saint-petersbourg-1936036_1920

Chcete-li se vydat za poznáním jiné historie, kultury a toužíte poznat nějakou méně typickou destinaci, vydejte se do chladné a drsné země, jako je Rusko. Čeká tu na vás bohatá nabídka luxusního ubytování a zároveň rozmanitost a krása historických i moderních památek. S poznávacími zájezdy můžete zavítat do Moskvy, Petrohradu a Novgorodu nebo objevit panenskou přírodu Bajkalu a nitro Sibiře. Čeká na vás mnoho muzeí, klášterů, kostelů, pevností, ale také třeba rezidence carské rodiny, Kateřinský palác a letní Petrodvorec. Nabídka zájezdů je opravdu zajímavá, určitě si vyberete tu pravou cestu, která vás nadchne a zanechá nezapomenutelné stopy ve vaší paměti po celý život.

Zájezdy do Ruska autobusem a lodí

Pokud neradi létáte, jsou pro vás připraveny lákavé cesty za poznáním po Petrohradu a pobaltských republikách. Čeká vás plavba lodí společnosti Viking Line, a to ze švédského Stockholmu, přes Baltské moře, Helsinky a oblast Savonlinny ve finské jezerní plošině. Rozhodně nepřijdete o úžasné památky Petrohradu, Petrodvorce, Tallinu, Puškinu, Rigy a Vilniusu. Pro ještě větší poznání Pobaltí se můžete vydat na Petrohrad poznávací zájezd, který vás velice překvapí neuvěřitelným množstvím historických památek. Navštívíte zemi jantaru Litvu, Lotyšsko, Estonsko plné řek a fjordů, Finsko s průzračnými jezery a vrcholem bude Rusko a jeho Petrohrad, Petrodvorec a Carské Selo.

saint-petersburg-873444_1920

Letecké ruské poznávací pobyty

Pro všechny dobrodruhy, kteří chtějí během několika dní procestovat kus světa, je připravena neobvyklá cesta. Kromě poznání krás Moskvy vás čeká Kazaňský Kreml, Bolgar na Volze a zdejší neznámá archeologická naleziště, sibiřská tajga, uralské hory a známá světová místa, jako jsou Jekatěrinburg, Irkutsk, Bajkal, Ulánbátar, poušť Gobi a mnoho dalších. Nakonec je několikadenní výlet zakončen v čínském Pekingu, kde se pokocháte neskutečným bohatstvím císařských paláců, klášterů, chrámů, rovněž uvidíte slavnou Velkou čínskou zeď a Tygří hory. Letecky se můžete vypravit třeba jen do Moskvy a Petrohradu, kde se vydáte za historickými skvosty, určitě se pro vás tato dovolená stane tím nejkrásnějším zážitkem, na který budete velmi dlouho vzpomínat.

Napsat komentář