Jak ušetřit při cestování během prázdnin

recreational-vehicle-270061_1920

Napjaté rodinné rozpočty vedou rodiny k přemýšlení, v jakých směrech se dá ušetřit, aniž by se nesnížil jejich celkový životní standard. Také při plánování dovolené není třeba škrtat rozpočet ve smyslu „nepojedeme do Itálie, ale na Mácháč“ nebo „proč vyrážet na okružní cestu po Evropě, když můžeme zůstat na chatě“. Pravdou je, že ceny za ubytování a plné penze v hotelových rezortech i přímořských destinacích zvyšují, stejně jako částky vydané za potraviny a spotřební zboží. Jednou radou, jak uspořit finance za ubytování, je možnost pronájmu obytného vozu.

Nezávislost, pohodlí a svoboda táhnou mládež i dospělé cestovatele

Luxusní vozy s moderní výbavou německé provenience nabízí půjčovna obytných vozů a otevírá tak cestu za dobrodružstvím a svobodným cestováním jak rodinám s dětmi, tak partám mládežníků, kteří se chtějí vypravit na cesty na vlastní pěst. Nezávislost, úspora peněz, pohodlí i vytoužená svoboda jsou kréda, jež jsou nám blízká – a nejen na cestách. Včasnou rezervací obytného vozu si ušetříte spoustu nervů, než když vymýšlíte pronájem vozu na poslední chvíli. Stačí si jen přibližně naplánovat cestu, sestavit harmonogram a vymyslet přesný termín.

Podmínky pronájmu obytného vozu

Pro pronájem obytných vozů s nadstandardní výbavou musíte mít řidičský průkaz skupiny B nejméně tři roky a věk řidiče, respektive toho, kdo si obytný vůz půjčuje, musí být minimálně 21 let. Při prozkoumání ceníku půjčovny obytňáků lze jednoduše zjistit, že půjčení auta na delší dobu než sedm dní je finančně výhodnější. Ovšem ani zoufalí motoristé, kterým se porouchalo jejich vlastní auto, a potřebují se přepravit na víkendovou cestu, nemají dveře půjčovny zavřené. Auta si půjčují nadšení cestovatelé, prázdninoví dobrodruzi, rodiny s dětmi i partičky přátel.

Jakými vozy půjčovna obytných aut disponuje?

Půjčovna obytných vozů disponuje pouze nejmodernějšími auty Bürstner Ixeo 726, 710, 710tz, jež byla vyrobena v roce 2017. V autech se pohodlně vyspí až čtyři lidi, vozy mají skvělé jízdní vlastnosti a nízkou spotřebu pohonných hmot.

Napsat komentář