Na pohodový víkend zamiřte do Karlových Varů

karlovy-vary-2028423_1920

Cítíte se unavení, bez energie a nic se vám nechce? Po únavné zimě jde o naprosto normální pocit, během jara jím trpí skoro všichni. Chce to prostě pořádný restart, nechat odpočinout tělo i mysl. Zkuste se tedy aspoň na chvíli vymanit ze spárů všedních dnů a opustit domov. Nejlépe si totiž odpočinete v nějakém neznámém prostředí, kde vás nebudou rozptylovat každodenní starosti.

Za pohodou nemusíte mířit daleko. Možná se nějaký hotel nachází i ve vašem okolí, či dokonce přímo ve městě, kde bydlíte. Na druhou stranu pokud se vydáte někam do neznáma, bude zážitek ještě větší. Projdete se po městě, objevíte nová zajímavá místa a obohatíte svůj život. A kam se vydat do příjemného hotelu? Vyberte si například hotel v Karlových Varech, v nejznámějším lázeňském městě.

Prozkoumejte lázeňské město

Marttel hotel Karlovy Vary se nachází přímo nad lázeňským územím, a tak je ideálním výchozím bodem pro procházky městem. Pěšky pohodlně dojdete k Mlýnské kolonádě i dalším významným historickým památkám. A kdyby se vám náhodou zachtělo spíš klidu v přírodě, můžete se vydat do lázeňských lesů, jimiž je hotel obklopen.

Na pokojích se samozřejmě nachází LCD televize i Wi-Fi připojení, jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchovým koutem. Sledováním televize ale svůj víkend trávit nebudete, na to nezbude čas. Jediné, co by vás tedy mělo zajímat, je postel. A ty tady mají nadstandardně velké, abyste se vyspali do růžova.

Na nic nečekejte a zarezervujte si svůj termín. Jarní restart vám prospěje!

Napsat komentář