Jaké bude vaše léto? Co takhle pobyt na zámku?

S létem si mnoho z nás spojuje pláže, moře, exotiku, zkrátka destinace, které nám dopřávají požitky, jakých se nám v naší zemi nedostává. Jenže zejména za dob pandemie si Češi zvykli poznávat krásy Čech a leckteré hotely se nárůstu zájmu přizpůsobily. Co takhle zkusit nevšední dovolenou v Česku? Pohádkovou. Přímo na zámku.

Letní pobyty v Mcelích

Nebojte, nepoženeme vás za historií na různé prohlídky. Existují totiž skvostná místa, kde vypnete, a ne, že se budete cítit jako na zámku. Vy budete na zámku! V naší republice je spousta objektů, které své historické pojetí citlivě přetransformovaly do spa hávu. Zažijete nevšední wellness, masáže, terapie, hýčkání, sauny, bazény a vybraná gastronomie pro šlechtu. Takové požitky nabízí ubytování v Mcelích. Zde nabízí exkluzivní péči, pohádkovou atmosféru a ještě se můžete vydat na výlety po krásách Nymburku, Kerska, Sobotky, Jičína atd. Záleží jen na vás, jestli si volno užijete naloženi ve vířivce nebo prozkoumáte okolí.

Dovolená v Liblicích

Další možností, jak si užít pohádkové volno, je dovolená v Liblicích. Tento zámecký hotel doslova dýchá historií, která se v tomto objektu píše již od roku 1669. Najdete zde skutečně komfortní ubytování, které uspokojí partu přátel, zamilované páry, rodiny s dětmi i ty, kteří si potřebují odpočinout od svého okolí a hledají ubytování jako single. Stylové pokoje vkusně připomínají historii, potěší vás menu Zámecké restaurace, uvolníte se v Zámecké vinárně, a když jsme u léta, nesmí chybět pobyt na letní terase. K zámku patří i piknik, zde je pojat ve francouzském stylu. Letní pobyty na tomto zámku vám přinesou uvolnění i nevšední požitky. Zarezervujte si proto ubytování na Hotel.cz, kde je na jednom místě pestrý výběr pobytů. Pohádková dovolená může začít!

Napsat komentář