Užijte si dovolenou v jižních Čechách. Rezervujte si vlastní penzion

Toužíte po typicky české dovolené, takové domácké, kde budete s rodinou jako doma? Zabookujte si penzion. Chatičku, kde budete jako ve svém. Budete si tu žít, nikdo cizí vás nebude rušit a režim si nastavíte, jak chcete.

Pohodová dovolená v jižních Čechách

Dovolená v penzionu má kouzlo takového domácího štěstí. Jde o malé ubytovací zařízení, kde může být jedna rodina, nebo čtyři. Jedná se o komfortnější způsob trávení volného času. Nebudete potkávat desítky, možná i stovky lidí ve velkém hotelu. Některé domečky jsou tak malé, že jde v podstatě o rodinné domečky. Pokud nemáte vlastní chatu a chcete si užít soukromí, zarezervujte si penzion v jižních Čechách. Proč právě tady? Právě tato lokace je malebným místem u nás. Navíc je zde tepleji, takže utečete před plískanicemi. A je zde spousta míst, která můžete navštívit. Jižní Čechy mají co nabídnout.

Penziony v Českém Krumlově – ubytování

Můžeme začít jiným místem? Zarezervujte se na penzion v Českém Krumlově. To je městečko, kam jezdí lidé z celého světa. Užijete si tu tu pravou jihočeskou atmosféru. V místě je spousta atraktivních lákadel. Muzea, zámek, spleť malebných uliček obklopuje historické jádro. Narazíte tu na spoustu obchůdků, kde se prodávají suvenýry či jiné typické jihočeské artefakty. Pokud se budete chtít najíst, tak se nemusíte bát, že byste nenašli vhodnou restauraci, je jich tady mnoho a určitě si pochutnáte. Posuňme se ale dále. Co takhle booknout penzion v Táboře? Jde o místo, kde je centrum husitského hnutí, v roce 1420 město založili právě husité. Běžte se podívat na věž Kotnov, ostatky hradu, založeného Přemyslem Otakarem II. Úchvatná je i stará radnice, která patří k našim nejvýznamnějším památkám z období pozdní gotiky. Minout nesmíte ani kostel Proměnění Páně. A znáte vodní nádrž Jordán? Je nejstarší ve Střední Evropě. Hojně navštěvovaná je i Bílkova vila architekta a sochaře Františka Bílka. Milovníci piva mohou navštívit zdejší pivovary a pro fandy zvířat doporučujeme návštěvu největší zoologické zahrady v Jihočeském kraji, Zoo Tábor. Pokud se chystáte cestovat po Čechách, vyberte si penziony na Penzion.cz.

Napsat komentář