17.56London

Pátek, 14 června 2024

Karavanový kemp Liščí Farma v Krkonoších s možností dlouhodobého stání

lisci-farma-zimni-camp-03

Majitelé a milovníci karavanů dobře vědí, že najít příjemný karavanový kemp s celoročním provozem a nabídkou dlouhodobého stání není samozřejmostí. Pokud máte rádi malebnou přírodu našich nejvyšších hor, navštivte karavanový kemp v Krkonoších, třeba zrovna v zimní sezóně 2016/ 2017.

V karavanovém kempu Liščí Farma máme připravena kempová místa s přípojkou na elektřinu, vytápěné sociální zařízení, kuchyňku, pračku i sušičku. Zároveň můžete využít i servisu naší restaurace a zajít si na snídani nebo dobrou večeři. Zimní kempování v karavanovém kempusi můžete zpříjemnit také v blízkém skiareálu Herlíkovice, jízdou na saních se psím spřežením nebo vyrazit bílou stopou do zasněžených hor na lyžích.

Karavanový kemp Holiday Park Liščí Farma v Krkonoších nabízí slevy pro karavanové kluby, ve spolupráci s našimi partnery jsme také připravili množství doplňkových slev pro nadcházející zimní sezónu 2012. Lyžaře potěší akční nabídka 2+1 skipas zdarma v lyžařském středisku Herlíkovice (dítě do 10 let se 2 dospělými osobami) a 2+1 zdarma na vyhlášené sáňkařské dráze ve Špindlerově Mlýně (dítě do 12 let se 2 platícími osobami).

Celoroční karavanový kemp Liščí Farma v Krkonoších Vám nabízí příjemné ceny a péči o Váš karavan, ať už se rozhodnete pouze pro parkování, nebo kratší či delší pobyt. Zajímavá je nabídka all inclusive, kdy je v ceně dlouhodobé stání karavanu i celosezónní skipas do lyžařského střediska Herlíkovice!

Oblíbený skiareál Herlíkovice je svým charakterem vhodný pro rodiny s dětmi, začátečníky, ale i zdatné lyžaře. Hostům Liščí Farmy navíc nabízíme 8 místný skibus pro naše hosty ZDARMA! Tak neváhejte a využijte naši nabídku zimní dovolené v karavanovém kempu na Liščí Farmě a přijeďte si zalyžovat do Herlíkovic.

Napsat komentář