Konference a setkání v Praze

Snímek obrazovky 2017-06-16 v 15.57.56

Naše hlavní město,stejně jako všechna evropská velkoměsta, žije nepřetržitým životem po celých čtyřiadvacet hodin. Jste na konferenci a váš čas na ostatní poznávací aktivity je poněkud omezen?

Zato večer může patřit vám a návštěvám kulturních či sportovních a společenských zařízení. Hotel na Žižkově, a to Boutique Hotel Prokop, je pro takové skloubení povinností a zábavy ideální!

Snímek obrazovky 2017-06-16 v 15.57.37

Jaké výhody můžete využít? 

Především se tu nabízí velmi příjemné ubytování ve stylově zařízených prostorách hotelu, dobrá restaurace, bezpečné parkování ve vlastní garáži hotelu, úschova zavazadel, doprava a zajištění vstupenek na kulturní a sportovní akce, vstřícnost a ochota splnit vaše nejrůznější přání. Důležité je také to, že doprava do centra Prahy tramvají nebo autobusem trvá několik minut.

Snímek obrazovky 2017-06-16 v 15.58.11

Může hotel zajistit konferenční prostory?

Perfektně vybavené konferenční místnosti Boutique Hotelu Prokop jsou pro konání konferencí a různých setkání ta správná volba!

LCD projektor, promítací plátno, veškeré ozvučení, vysokorychlostní internet, individuální klimatizace, plně vybavená kancelář školitele vedle konferenční místnosti, to všechno najdete připraveno a zkontrolováno před zahájením akce.

Konferenční prostory v Praze jsou v hotelu Prokop jedny z nejlepších.

Po celou dobu setkání o vás bude nepřetržitě pečovat odborná asistence technického personálu hotelu a úspěch akce podpoří perfektní péče hotelové restaurace, která zajistí podle přání cateringové služby. Hotel na Žižkově se dovede postarat!

Jsou snad služby hotelu lepší než jinde? 

Boutique hotel v Praze, tedy Boutique Hotel Prokop na Žižkově, má přesně tento cíl – poskytovat služby na úrovni, s jakou se setkávali hosté v době, kdy hotelové služby a pohostinství bylo na jedinečné úrovni – ve 20. a 30. letech minulého století.

Boutique Hotel Prokop navazuje na stoletou tradici, kdy v r. 1921 byl ve stejném objektu založen hotel. S touto skutečností koresponduje funkcionalistický a moderní design a pohostinnost hotelu, kdy se cítíte jako doma a každý váš požadavek je splněn.

Stejně se cítí účastníci akcí, pro které jsou konferenčne v Praze příjemnou záležitostí.

Napsat komentář