Ubytování v Praze

prague-1912710_1280

Hotel v Praze bývá někdy obtížné sehnat, ale při včasné rezervaci přes internet to problém není. Spíše je vhodné rozmyslet si, kterou část Prahy potřebujeme navštívit nebo si jen přejeme blíže ji poznávat, a lokalitu hotelu vybrat podle toho. Je příjemné mít blízko na stanici metra nebo tramvaje a dostat se kdykoli tam, kam si přejeme.

Například mezi hotely v Karlíně ideálně splňuje tento požadavek boutique hotel Royal Prague.

Hotel Royal Prague
Hotel Royal Prague

Spokojení klienti doporučují právě tento hotel!

Najdeme ho ve středu Business City a business hostům, ale i ostatním návštěvníkům Prahy má co nabídnout. Spojuje komfortní ubytování se skvělým pohostinstvím a jeho velikou předností je blízkost hlavních pražských památek a Pražského hradu, na Staroměstské náměstí se odtud dojde pěšky. Do centra hlavního města jsou dvě zastávky metrem.

Pro lidi na služební cestě i pro výletníky je tento hotel v Praze 8 tou nejlepší volbou.

Jaké ubytování můžeme očekávat?

Hotel Royal Prague má všechny interiéry elegantně a luxusně zařízené, klimatizované nekuřácké pokoje i apartmány jsou vybaveny pro potřeby současných moderních cestujících, jsou zde i pokoje pro handicapované klienty.

Na vysoce kvalitních matracích a při odhlučněných oknech se vyspíte opravdu dorůžova, k dispozici je vám luxusní koupelna, použít můžete soupravu pro přípravu čaje a kávy, minibar, bezplatný vysokorychlostní internet, TV, trezor.

Jaké služby hotel poskytuje?

Mezi hotely v Karlíně je Hotel Royal Prague jedničkou v poskytování wellnes služeb. Součástí hotelu je SPA, kde si můžete užít relaxační masáže, saunu, zkrášlovací procedury. Ve Fitness studiu jsou pro aktivní hosty připraveny stroje Technogym.

Recepční vám ochotně zajistí vstupenky na kulturní i sportovní akce, zařídí rezervaci restaurace, zajistí taxi na letiště nebo jinam v Praze, počítat můžete se zajištěným zaparkováním vozu a s úschovou zavazadel zdarma.

Hotelový Lobby bar je příjemným místem pro posezení u sklenky vína nebo pro neformální obchodní schůzku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *