Letní pobyty v Brně a okolí předčí vaše představy

I když jsou parné prázdninové dny v nenávratnu, touha po cestování člověka nikdy neopustí. Jestliže hledáte tip, kde strávit zaslouženou dovolenou anebo prodloužený wellness víkend, vyrazte do druhé největší metropole České republiky. Brno vás přivítá autentickou atmosférou i věhlasnými památkami.

Ať už se vydáte do moravského města na výlet, či dovolenou, nikdy vás nezklame. Letní pobyty vás nalákají historickými klenoty, pamětihodností zapsanou na Seznam světového dědictví UNESCO, gastronomií i překrásnou okolní přírodou. Vaše kroky povedou na hrady Špilberk a Veveří, motoristickou událost Grand Prix nebo na brněnskou přehradu, které se přezdívá Prýgl.

Je libo na hrad, či do muzea?

Jakmile se ocitnete v historických uličkách Brna, budete uchváceni architektonickými skvosty i nezaměnitelnou atmosférou. Doslova na každém kroku narazíte na galerie, muzea, přírodní klenoty a parky. Dovolená v Brně vás ihned zláká. V tomto městě je všechno na dosah ruky, a proto se zde neztratíte. V docházkové vzdálenosti jsou majestátní katedrála sv. Petra a Pavla, kostel sv. Jakuba, hrad Špilberk se strašidelnými kasematy, kostnice, Moravské zemské muzeum, morový sloup na náměstí Svobody i labyrint chodeb pod Zelným trhem. Chvíle odpočinku vám nabídnou Denisovy sady, park Lužánky a Wilsonův les. Park kolem hradu Špilberk vybízí k relaxaci!

Vyrazte za šperky architektury!

Když už si zajistíte ubytování na Brněnsku, můžete se vydat po stopách středověkých pamětihodností a zábavních atrakcí. Nádherné prostředí pohádkového hradu Veveří vám vezme dech a s dětmi se pobavíte v brněnské zoologické zahradě a také v nedalekém DinoParku ve Vyškově.

Pokud vyrážíte do Brna a okolí, nezapomeňte si rezervovat ubytování na Hotel.cz. Ihned budete překvapení pestrou paletou nabídek, které uspokojí i nejnáročnějšího výletníka.

Napsat komentář