Svatba nebo rodinná oslava na jižní Moravě? Spokojenost hostů a nezapomenutelné zážitky v krásném prostředí Pálavy

Když musíte najít ideální místo pro konání svatby, rodinné sešlosti či firemního setkání, nastane problém. Všechny oslavy jsou velmi důležité a bezpochyby se chcete blýsknout před svými příbuznými, kamarády i obchodními partnery. Pokud se rozhodnete pro oblast Pálavy, trefíte do černého.

Jižní Morava je překrásný kraj, který vám nabídne úžasné zázemí a nádherné prostředí. Není divu. Díky všudypřítomným vinicím a historickým památkám se budete cítit jako v pohádce. Vinařský dvůr na faře v Ivani je skvělou volbou pro uskutečnění významné rodinné i firemní události.

Den D jako malovaný

Pálava je destinace pyšnící se největším množstvím slunečních paprsků v roce. Ať už se chcete vdávat a ženit na jaře, v létě anebo na podzim, počasí vás jistě nezklame. Do toho si představte nezaměnitelné pozadí moravských vinic a sluníčko nad hlavou. Všechno bude jako vystřižené ze žurnálu. Svatba jižní Morava vás uspokojí po všech stránkách. V rodinném vinařství Holánek se vám dostane té nejlepší péče. Vaši hosté si pochutnají na vytříbeném svatebním menu, k tomu ochutnají kvalitní vína. Své ano si řeknete v kostele sv. Bartoloměje, ve stínu vinic či farské zahradě. Barokní fara a vinice jsou ideální zátiší pro krásné svatební fotografie. Nedílnou součástí fary je také útulný sklípek, kde okusíte vína od rodinné firmy Holánek. Určitě vás potěší, že jsou venkovní prostory dostatečně velké a pojmou až 100 hostů.

Pálava je oblast mnoha možností

Na každý pád se vám na jižní Moravě zalíbí a budete se zde stále vracet. Ať už vyrazíte na místo sami či s přáteli, vybaví se vám ty nejkrásnější vzpomínky. Volné chvíle si užijete ve vodním světě v Pasohlávkách, útokem vezmete nekonečně dlouhé cyklostezky vedoucí až do Vídně a budete relaxovat ve stínu romantických vinic.

Napsat komentář