Nejlepší kempy v Chorvatsku

camping-lanterna-pitch-seafront-light

S karavanem i obytným vozem lze na území Chorvatska i na chorvatských ostrovech objevit velmi krásná a klidná místa, kde není mnoho lidí, ale můžete si vybrat i z hojně navštěvovaných kempů s vynikajícím servisem. Ostrovní kempy v Chorvatsku nebývají příliš přeplněné a dokáží vám poskytnout všechen potřebný standard pro pobyt.

Po příjezdu do kempu si vyberete volné místo podle poskytnuté mapy a zapíšete všechny členy vaší posádky. Vyrážíte-li na cestu obytným voze či karavanem poprvé, dobrá půjčovna karavanů vám ochotně poradí s výběrem správného vozu přímo pro vás. Cestování v pohodlném domku na kolech rozhodně stojí za zkoušku. Ty nejlepší kempy vám zde představíme.

Jaké jsou nejlepší kempy v Chorvatsku

Camping Park Umag, klidné letovisko Karigador na Istrii, má k dispozici sociální zařízení, ambulanci, salón krásy, stravování i možnost výběru restaurace, snach baru, pizzerie i nákupu v supermarketu. Užijete si zde sport i zábavu. Provozují se zde vodní sporty, možnost pronajmout si loď i kolo, zahrajete si plážový volejbal, jsou zde tenisové kurty, mini golf, badminton, stolní tenis, fotbal i vodní fotbal. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni. K vybavení patří venkovní plavecký bazén s krásnou dětskou prolézačkou ve tvaru pirátské lodě a konají se zde i diskotéky. K dispozici je fitness, internetová kavárna, dětská hřiště a můžete i grilovat.

camping-lanterna-main-pool-sea-facing-airview-light

Kemp Lanterna

Kemp Lanterna, Poreč, na Istrijském poloostrově má k dispozici sociální zařízení, stravování a nákupy. K dispozici jsou vodní sporty, lodě k pronájmu, šlapadla i možnost potápění. Najdete zde možnost pronájmu kol, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis i minigolf. Jsou zde klasické restaurace, snack bar, fast food i bar u bazénu. Domácí mazlíčci jsou povoleni v oddělených částech kempu. K dispozici je plavecký bazén s mořskou vodou, dva dětské bazény s vířivkou, venkovní bazén s tobogánem, dětské hřiště a také Wi-Fi.

Kemp Stella Maris

Kemp Stella Maris na Istrii má k dispozici sociální zařízení, stravování v restauraci, snach baru, pizzerii a možnosti nákupu. Provozují se zde vodní sporty, lodě k pronájmu, windsurfing i potápění. K dispozici jsou tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal a fotbalové hřiště. Je zde dokonce i letiště pro ultra lehká letadla, adrenalinové centrum a golfové odpaliště. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni. Je zde plavecký bazén s mořskou vodou pro děti i dospělé s tobogánem. V kempu je trafika, ambulance, obchod, internetový koutek, dětská hřiště, diskotéka i možnost grilování.

Kemp Bijela Uvala

Kemp Bijela Uvala, Poreč na Istrii má k dispozici sociální zařízení, stravování a nákupy. Je zde pronájem lodí a kol, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal a fotbal. Stravování probíhá ve čtyř restauracích, dvou fastfoodech a pizzerii. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni. Ve vybavení jsou dva plavecké bazény, potraviny, pekařství, dětské hřiště, salón krásy, internetová kavárna, malý přístav i ambulance.

Kemp Veštar

Kemp Veštar v klidné zátoce na Istrii má k dispozici sociální zařízení, stravování a možnost nákupu. Je zde k dispozici možnost pronájmu lodí a kol, tenis, stolní tenis, basketbal, plážový volejbal i speedminton. V rámci stravování je zde Gril Ulika, pizzerie Kamin i restaurace s čerstvými rybami a mořskými plody. Domácí mazlíčci jsou povoleni. K vybavení patří plavecký bazén, dětský bazén, malý přístav i Wi-Fi připojení k internetu.

Kemp Poljana

Kemp Poljana na ostrově Mali Lošinj má k dispozici sociální zařízení, stravování a možnost nákupu v supermarketu, obchodě s čerstvou zeleninou a ovocem. K dispozici je plážový volejbal, fotbal, tenisové kurty i stolní tenis. Máte možnost pronajmout si kola nebo loď, vyzkoušet si potápění. Jako možnost stravování je zde restaurace, plážový bar i obchod s těstovinami. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni. V kempu je ambulance, dětské hřiště i Wi-Fi internetový přístup.

Holiday Resort Zaton

Holiday Resort Zaton má k dispozici sociální zařízení, stravování a možnost nákupu v supermarketu, obchodě s čerstvou zeleninou a ovocem. Je zde i obchod se suvenýry. K dispozici tobogán, fitness 12 tenisových kurtů, plážový volejbal, stolní tenis, basketbal, házená, fotbal, stolní tenis i minigolf. Máte možnost pronajmout si kola nebo loď, vyzkoušet vodní lyžování i windsurfing. K dispozici je zde možnost stravování, pár restaurací, fast foodů, pizzerií i bufetů. Na pláži se můžete osvěžit v baru. Domácí mazlíčci jsou povoleni pouze v oddělených částech kempu. Ve vybavení je venkovní bazén s ohřívanou vodou, dětský bazének i ambulance. V kempu je i dětská školka, hřiště, kadeřník, salón krásy, myčka aut a volný Wi-Fi přístup na internet.

Pobyt v kempu

Ani u ve větších kempů není problém s velkým hlukem ve večerních hodinách. Většina turistů si chce na dovolené užít zasloužené chvíle odpočinku, klidu a volnosti. Dobrá půjčovna obytných přívěsů vám poradí s výběrem toho správného obytného vozu nebo karavanu pro vás. Cestování v obytném autě na kolech rozhodně stojí za zkoušku. Při zapůjčení obytného auta nebo karavanu si hradíte pohonné hmoty a dálniční poplatky v zahraničí. V Chorvatsku se mýtné platí podle délky použitého úseku dálnice a podle typu vozidla. Platit můžete v hotovosti i v zahraniční měně podle kurzovního lístku, který je platný v den platby.

Napsat komentář