Odměňte se wellness pobytem v lázních Luhačovice, Lednice či Poděbrady

20131115141931_LYNwri----quality-95

O lázeňské pobyty je v poslední době velký zájem. Není divu. Člověk potřebuje po náročném období vypnout a dobít vnitřní baterky. Odpočinek v rytmu wellness aktivit, zábavy a poznání přírodních i historických památek oblasti pohladí na těle a duši.

Do Bílých Karpat k prameni Vincentky!

Na první pohled upoutají lázně Luhačovice malebnou krajinou a výhledy do lesů, luk a strání. Ozdravný pobyt je zde vhodný v jakoukoliv roční dobu a zaujme všechny generace potýkající se s problémy dýchacích cest. Snad každý zná lázně díky blahodárnému pramenu Vincentka, který je populární i ve světě. Volný čas lze trávit poznáním města, okolní přírody Bílých Karpat a samozřejmě i aktivně. Kroky lázeňských hostů vedou do nedalekých zámků, hradů a skanzenů.

V objetí památek UNESCO

Vyrazte na Moravu a dopřejte si relaxační pobyt se vším všudy. Lázně Lednice jsou k dispozici všem, kteří mají problémy s oběhovým a pohybovým aparátem. Na své si zde přijdou i pacienti, které trápí neurologické a gynekologické obtíže. Léčebné a rehabilitační služby probíhají ve spojení s účinky jodobromové minerální vody. V každém případě se musíte podívat i do okolí, které je poseto lesy a unikátními perlami historie. Podnikněte výlet do Lednicko-valtického areálu a přibližte si jedno z nejkrásnějších míst Moravy.

S cukrovkou zatočíte v Poděbradech!

Největší středočeské lázně Poděbrady patří od roku 1908 k oblíbeným wellness místům. Léčí se zde nemoci srdce, cukrovka i pohybové ústrojí. Ozdravné pobyty jsou populární stejně jako wellness a víkendové uvolnění. Nezáleží na tom, kolek je vám let, díky procedurám uděláte něco pozitivního pro své zdraví. Okuste sílu koupelí, masáží, zábalů a hubnoucích programů! Minerální voda Poděbradka vám vybraný proces zpříjemní.

Nenechejte nic náhodě a rezervujte si wellness pobyt ještě dnes. Bohatý výběr lázní najděte na Spa.cz.

Napsat komentář