Pro čerstvou kávu z různých krajin už nikam nemusíte. Stačí si zajistit kávové předplatné

coffee-beans-1291656_1280 (1)

Pokud patříte k vyznavačům kávových nápojů a dáváte přednost skutečné kvalitě, pak vás jistě může zklamat nabídka drtivé většiny tuzemských obchodů. V nich se neustále opakují stejné značky, často navíc ani nevíte, odkud káva pochází. Přitom tento údaj může být velmi nápomocný. Pro kávu si někteří fajnšmekři jezdí do zahraničí. To je však náročné. Co takhle zkusit online eshop?

Objednávkou přes internet si zajistíte kávu ze všech kontinentů

Příkladem internetového obchodu, kde dostanete kávu doslova z celého světa, je eshop společnosti Monro. Pod tímto názvem najdete v Brně kamenné pobočky kaváren, firma ale zároveň působí jako pražírna dovezené kávy, která pochází z různých koutů Země.

Pro lahodnou kávu už nemusíte nikam jezdit. Zmíněný obchod nabízí například oblíbenou brazilskou či kolumbijskou variantu, ale také daleko exotičtější druhy. Namátkou stojí za zmínku třeba káva z Vietnamu, jež v posledních letech zaznamenává ohromný boom po celém světě. Dokonce se Vietnam zařadil mezi vůbec největší producenty surové kávy a v tomto směru předčí mnohé známější destinace, jako jsou Ekvádor, Guatemala, Etiopie apod.

Jak funguje kávové předplatné?

V rámci nové akce eshop společnosti Monro nabízí možnost zajistit si kávové předplatné. Jde o ideální formu pro ty z vás, kteří kávu pijí rádi a často, avšak nechtějí se zbytečně každých pár týdnů zabývat objednáváním nového balíku kávy.

Díky předplatnému, jež se dá zvolit na 3,6 či 12 měsíců, vám bude domů chodit pravidelně zásilka vybrané kávy, případně konkrétní druh přenecháte na výběru prodejce, takže budete moci neustále zkoušet nové odrůdy tohoto lahodného nápoje. Člověk tak zjistí, že káva rozhodně nemusí být jen v podobě, v jaké nám ji nabízí běžné obchody s potravinami, kde se sortiment zpravidla nedá považovat za nějak přehnaně bohatý, ba spíše naopak. U Monro máte možnost zvolit si z několika desítek druhů kávy, a to včetně mimořádně exotických, k nimž se řadí například australská káva, která je poměrně vzácnou záležitostí.

Napsat komentář