Oslavte první máj na wellness pobytu!

20200817092000_cbGAcm----quality-95

Blíží se první máj! To je nejenom lásky čas, ale také čas, kdy jsme spolu s přírodou definitivně probuzení ze zimního spánku. Stromy kvetou, tráva se zelená, sluníčko svítí. Co si tak všeho najednou užít na nějakém wellness pobytu? A k přírodě si jako závdavek přidat nějakou tu relaxační a zkrášlující proceduru?

Kam se vydat? Největší koncentraci sanatorií a lázeňských domů zřejmě najdeme v Západních Čechách. Lázně Západní Čechy, to jsou věhlasné Karlovy Vary, Františkovy lázně i Mariánky. Tedy proslulá lázeňská města s bohatou historií. V Karlových Varech například tamní unikátní termominerální prameny léčí už déle než 650 let. Své nemocné nohy v minerální vodě koupal už Karel IV.

Vybírejte na Spa.cz

Lázeňství však má dlouhou tradice v celém Česku, kde najdeme více než 30 lázeňských měst. A v nich nespočet sanatorií a lázeňských domů nabízející celou řadu relaxačních a ozdravných pobytů. Většinu z nich sdružuje server Spa.cz, na kterém si snadno a rychle najdete pobyt, který bude vyhovovat veškerým vašim požadavkům.

Rodinný pobyt, nebo wellness pro dva?

V nabídce jsou pobyty jarní i letní. Wellness, relaxační i víkendové. Je libo rodinný pobyt se spoustou aktivit pro celou rodinu? Máte ho mít! Stejně jako pobyt pro seniory či po covidu. Na své si však mohou přijít i zamilovaní. Stačí si vybrat nějaký wellness pro dva.

20210222085909_nehI69----quality-95

Wellness pro zamilované

Co takhle romantický pobyt v Karlových Varech? Se společnou koupelí, privátní saunou a volným vstupem do Wellness Resortu hotelu Prezident? Velmi lákavě zní i nabídka Chateau Monty Spa v Mariánských lázních, kde si pro vás připravili „Vášnivé dny na zámku“ slibující společný prožitek hluboké relaxace a požitku z léčivých doteků.

Odpočívejte a relaxujte!

Lázně jsou symbolem zdraví, odpočinku a relaxace. Hýčkání a rozmazlování. To by si jednou za čas měl dopřát každý. Tělo se mu totiž dobře odmění. Energií a pracovní výkonností po návratu. A víte co? Relaxujte už při výběru pobytu na Spa.cz !

Napsat komentář