Užijte si dovolenou v Janských Lázních se státním příspěvkem

krkonose-janske-lazne-22-1

Už loni začal stát přispívat lidem s pojištěním u české zdravotní pojišťovny na pobyty v lázních. Akce byla nakonec prodloužena do 30. 6. 2021, takže máte ještě několik měsíců, abyste jedinečné nabídky využili. Stačí si najít ubytování a krásná dovolená může začít.

Stát se snaží podpořit český turismus a také lázeňská zařízení, jimž v době covidu klesly příjmy. Proto nabízí příspěvek 4000 na osobu, pokud odjedete na pobyt dlouhý aspoň 6 nocí obsahující minimálně 5 procedur. Do jakých lázní se vydáte, je pouze na vás. Co třeba dovolená v Královehradeckém kraji v Janských Lázních?

krkonose-janske-lazne-17

Janské Lázně jsou ideální výchozí bod pro aktivní dovolenou

Pokud si myslíte, že dovolená v lázních je vhodná spíš pro starší osoby, které si chtějí vyloženě odpočnout, jste na omylu. Ubytování v Královehradeckém kraji vám dává jedinečnou šanci prochodit Krkonoše, a užít si dovolenou aktivním způsobem. Věřte, že po dlouhých túrách vám přijdou každá lázeňská procedura a posezení ve wellness vhod.

Do jakého lázeňského zařízení se s příspěvkem vydat?

Ubytování v Janských Lázních vybírejte pečlivě, protože ne ve všech zařízeních lze využít státní příspěvek. Některá se rozhodla tyto vouchery nepřijímat, další už vyčerpala maximální částku, takže si raději předem ověřte, zda je to možné.

Mezi lázeňské hotely v Janských Lázních, kde můžete příspěvek využít, patří třeba Lázeňský hotel Terra. Soustředí se mimo jiné na civilizační choroby, takže se sem můžete vydat na program proti bolesti zad, program na redukci hmotnosti či komplexní léčebný lázeňský pobyt.

Samozřejmě je možné vyjet i kamkoliv jinam, do jakýchkoliv jiných českých lázní dle vašeho výběru. Stačí si ověřit, že dané lázeňské zařízení přijímá státní vouchery. Ty mimochodem získáte úplně jednoduše, vygenerujete si je na webu Kudyznudy.cz. Pobytové balíčky a nabídky ubytování lze hledat na webu Hotel.cz.

Napsat komentář