Penziony Litomyšl a Pardubice jsou ideálním výchozím bodem pro poznání východních Čech

Dovolená strávená v Polabí je každým coulem nezapomenutelná a nadchne v jakémkoliv ročním období. Když si k dechberoucí krajině historických vodních kanálů, řek, rybníků a památek UNESCO přidáte útulný penzion východní Čechy, čekají vás překrásné chvíle.

Komfortní penziony východní Čechy se nacházejí na zajímavých místech, proto díky nim prozkoumáte více pamětihodností. Večer si krásně odpočinete, ráno se probudíte svěží jako rybičky a budete připravení na nové putování. Ať už se chystáte zdolat Stezku v oblacích na Dolní Moravě, anebo se chcete podívat na hrad Svojanov či rokokový zámek v Nových Hradech, máte zelenou.

Litomyšl uchvátí historickým centrem

Je skvělé, že se penziony Litomyšl nacházejí přímo u skvostů historie. Klíčovou atrakcí je renesanční zámek zapsaný na Seznam světového dědictví UNESCO. Kroky turistů vedou k nádherným domům Smetanova náměstí, ale i do muzea Portmoneum a tajemných podzemních labyrintů. Město vás uchvátí poklidným tempem, proto je penzion Litomyšl úžasným místem odpočinku. Při procházce mezi Klášterními zahradami naberete nový dech a posedíte u šálku lahodné kávy.

Pardubice rovná se dostihy a perník

Když se řekne Pardubice, každý si představí voňavý perník. Jenže v tomto městě se toho děje mnohem více a rozhodně se sem nejezdí jenom za perníkem. Penzion Pardubice se stane místem odpočinku po náročném putování po věhlasných památkách, k nimž patří historické jádro se Zelenou bránou, renesanční zámek s Východočeským muzeem a Kunětická hora s hradem. Milovníci koní a adrenalinu moc dobře znají Velkou pardubickou a nebezpečný Taxisův příkop. Volné chvíle zpříjemní vodní radovánky v aquparku s wellness centrem a sportovní vyžití v Golf Resortu Kunětická Hora, kde se nachází 18jamkové golfové hřiště. Penziony Pardubice jsou poblíž stěžejních lákadel města a okolí, proto bude vaše dovolená naprosto dokonalá.

Cestování po Čechách vám zpříjemní penziony na Penzion.cz. Ihned vás nadchne ubytování pro celou rodinu, které si zvolíte během pár okamžiků.

Napsat komentář