Plánujete ještě nějakou dovolenou? Objednejte si last minute

sea-418742_1280

Přestože letní prázdniny už skončily, sezóna dovolených u moře ještě pokračuje, a to minimálně do konce září. V přímořských destinacích totiž stále panuje příjemné počasí. Zapomeňte tentokrát na tradiční Chorvatsko, kam míří spousta českých a slovenských turistů. Spíše si objednejte letenky do vzdálenějších zemí, jako jsou Španělsko a Řecko. V následujících řádcích vám prozradíme, kam letět, abyste si užili poslední sluneční paprsky a teplé moře.

Z Prahy přímo na Korfu

Jestliže vás lákají řecké končiny, zvolte některý z ostrovů. Velice populární je ostrov Korfu pyšnící se nádhernými a neustále upravenými plážemi, nekonečnými háji olivovníků a úžasnou flórou. Ostrov si právem vysloužil přezdívku „zelená perla Jónského moře“. Proč zrovna zelená? Protože zde najdete olivovníky takřka na každém kroku. Zarezervujte si co nejdříve last minute dovolenou v některém z nabízených hotelů na Korfu a vyrazte na šest i osm dnů.

Playa de Santiago je chlouba Španělska

Pokud Španělsko, tak jedině Kanárské ostrovy a oblast zvaná Playa de Santiago. Dovolená sice vyjde mnohem dráž než v jiné části Španělska, ovšem stane se nezapomenutelnou. Těšit se můžete na dech beroucí prostředí, z něhož se vám nebude chtít odjíždět. V křišťálově čistém moři se můžete potápět, nebo vyzkoušet celou řadu vodních sportů. Záleží pouze na vás, jak dovolenou na Kanárských ostrovech pojmete. Relaxačně či sportovně?

Dovolená typu last minute se dá objednat i do dalších lokalit. Zapomenout nesmíme například na Maltu, Tunisko, Bulharsko či Itálii. Ve všech těchto zemí na vás čeká příznivé počasí po celé září. Dovolenou si najdete na webové stránce Cestolino, kde se vám přímo nabízí sekce s last minute zájezdy. Uvedené slevy vás skutečně nadchnou a ušetří vám spoustu peněz, za které si například můžete nakoupit suvenýry v dané zemi.

Napsat komentář