Pobyty v lázních

wellness-285587_1280-1

Lákají Vás lázeňské pobyty? Byly léta Vaším toužebným přáním? Nyní si představte, že se Vaše tužba vyplnila. Procházíte se po kolonádě za doprovodu manželského partnera a oba obdivujete skvostné stavby, lázeňskou náladu a po kolonádě kráčející radostné obličeje.

Asi jste si při snění dopřáli ještě více uvolnit fantazii uzdu, než jsme uvedli, ale když se vrátíte do reality, budete moc v tomto článku zjistit, jaké lázeňské pobyty jsou u nás v Čechách nabízené. Jestliže tedy vážně přemýšlíte o pobytu v lázních a ať je Vaší pohnutkou relaxace, příjemně strávená dovolená či nevyhnutelný ozdravný pobyt, pak Vás zajisté zaujmou následující informace. Chtěli bychom Vás informovat, kde jsou pobyty v lázních možné.

Pobyty v lázních

Lázně Bohdaneč napomáhají v relaxaci a léčbě onemocnění pohybového ústrojí, Bechtěrevovu nemoc, artrózu a vertebrogenní syndromy. Nejvýznamnějším léčebným prostředkem je přírodní slatina, nezbytné rehabilitace, lázeňské koupele, masáže a vodoléčba. Lázeňský pobyt v Bohdančích umožňuje ucelenou lázeňskou péči, příspěvkovou lázeňskou péči a ambulantní rehabilitační ošetřování.

Zajišťují léčbu dlouholetých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazovou rehabilitaci. V oblasti rehabilitace totálních endoprotéz si Lázně Bohdaneč, zajistily dobré jméno.

Lázně Teplice nad Bečvou používají ke kúře minerální vodu s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Léčba je ideální pro jednotlivce trpící kardiovaskulárním onemocněním a jako předcházení onemocnění srdce a cév. Objevíte tady nově otevřené Wellnes centrum i běžné procedury.  Eventualita provést i odborná neinvazivní kardiologická vyšetření, dodávají pozitivum lázním a bezpečí pacientům.

Lázeňské pobyty je možno často zpestřit i preventivními, relaxačními a wellness programy a beauty službami.

Napsat komentář