Ubytování v Českých Budějovicích – penzion u Rudolfa

Pensino u Rudolfa - České Budějovice
Pensino u Rudolfa – České Budějovice

Ubytování a relaxace, vše na jedné adrese. Pokud hledáte ubytování v Českých Budějovicích, jste na správném místě. Rodinný penzion skýtá soukromí i klid, přestože se nachází v blízkosti centra města. Pouhých 15 minut vás dělí od samotného středu Českých Budějovic.

Získáte zde komfortní ubytování za velmi atraktivní ceny. Je ze příjemná atmosféřa celého penzionu a jejich cílem je vaše plná spokojenost. V penzionu se nachází tři velmi dobře zařízené pokoje. Ke standardnímu vybavení pokojů samozřejmě patří vlastní koupelna a WC, televize s kvalitním digitálním příjmem a vysokorychlostní připojení k internetu.

Nejen pokoje, ale celý penzion na vás dýchne domovem, čistotou a útulností. Aby bylo ráno ještě příjemnější, lze si přiobjednat snídani dle vašeho výběru. Pohodlné parkování zajišťuje naše privátní parkoviště přímo u penzionu. Pro váš klid neustále střežené kamerovým systémem. Jednotlivé pokoje, penzion i sauna club si můžete snadno prohlédnout v sekci fotogalerie.

Penzion u Rudolfa poskytuje nejen ubytování, ale také kvalitní odpočinek pro tělo i duši. Pozitivní účinky saunování můžete zažít na vlastní kůži v moderně zařízeném sauna clubu, který poskytuje jak finskou, tak i infrasaunu. Luxusní vířivka nabídne odpočinek a uvolnění až šesti osobám.

Potřebujete ulevit unaveným svalům i mysli?

Příjemná hudba, tlumené světlo a profesionálně provedená regenerační masáž dodá potřebnou vitalitu i osvěžení. Po dlouhém dni k příjemnému posezení přímo vybízí stylový bar s krbem, který nabízí široký nápojový lístek.

České Budějovice lákají na množství památek a kulturního vyžití. Nejcennější klenoty se z historického pohledu nachází přímo v jádru města. Jelikož se nacházíme v blízkosti středu města, jsme vyhledávaní nejen turisty, ale také obchodníky a rodinami s dětmi.

Poznejte atmosféru zdejšího kraje, gastronomii, kulturu i historii a načerpejte sílu do dalších dní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *