Poznejte krásy Itálie

trento-1335425_1280

Doba dovolených je v plném proudu. Už máte vybraný zájezd? Jestli tápete, nechte si poradit. Víme, kde zažijete pohodový relax za skvělou cenu.

Itálie jako ideální destinace

Kam byste se rádi podívali? Chcete odpočívat u moře, nebo poznávat památky? Nebo snad toužíte okusit od každého trochu? Vezměme to vylučovací metodou. Chorvatsko představuje tradiční destinaci, tam bude Čechů víc než dost. Řecko není zrovna ideální. Ekonomická krize, neutěšená politická situace. Francie je finančně náročnější, a také zde nenajdete v této době vytoužený relax. Maďarsko, Slovensko, Rakousko či Německo jsou blízko. Na sever od nás už není tak teplo. Zbývají Španělsko, Portugalsko či Itálie. Právě posledně jmenovaná destinace nabízí nejrozmanitější způsoby cestování.

Cestování do Verony i na Maltu

Právě v Itálii najdete vše, co od dovolené čekáte, a především za skvělou cenu. Milujete poznávání? Nechte se unášet historickými skvosty v podobě architektury i kulturním akcentem s dávkou romantiky. Uvítá vás Verona. Město Romea a Julie, ideální místo pro zamilované. Získá si vás svými středověkými památkami i pohodovou atmosférou, kterou nasajete při plavbách na gondole. Toužíte-li po opravdovém odpočinku, „ukliďte“ se do přírody k Lago di Garda. Oblíbené Gardské jezero protkává fantastický vzduch, středomořské klima se svou uklidňující sílou. Obklopují jej roztomilá městečka, kde vás nebude rušit běžný metropolitní cvrkot. Pokud chcete utéct vnitrozemí, ale milujete náturu Itálie, pak je pro vás ideální Malta. Nádherný ostrov, kde jsou milí lidé, skvostná příroda, fantastické moře, jedinečné památky a báječná gastronomie. Není divu, že zde na stáří zakotvila česká herečka Adina Mandlová. Pojem Malta totiž nejspíš pochází ze slova „maleth“, což znamená útočiště. Malý stát, který nabízí celý svět.

Napsat komentář