Pražské levné ubytování v několika formách – který osloví vás?

ocestovani.eu_rezidencetopolova_cz_nahledovy

Praha se již tradičně umísťuje na prvních příčkách v žebříčku nejkrásnějších měst světa. Pro jednou zapomeňte na cestu letadlem, nasedněte do auta, vlaku nebo autobusu a vydejte se za dobrodružstvím do naší metropole. Výlet spolkne několik dní, máme tip na místo, kde se ubytujte levně, ve vysokém komfortu a na strategickém místě.

Rezidence uspokojí baťůžkáře i náročné turisty

Většina pražských ubytovacích zařízení tuzemského cestovatele nepotěší. Ceny jsou nastaveny tak vysoko, že se našincovi udělá někdy až mdlo. Výjimky se najdou, jednou z nich je Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které nabízí hned několik typů pokojů.

Cena za noc se vám bude zamlouvat. Například za hostelový třílůžkový pokoj se platí 780 Kč za noc, tedy 260 Kč za jedno lůžko. Jen o malinko je dražší třílůžkový pokoj typu penzion, za ten se platí 900 Kč na noc (300 Kč za lůžko).

ocestovani.eu_rezidencetopolova_cz_01

Pro nejnáročnější jsou v Rezidenci k dispozici apartmány. Mají vlastní malou kuchyňku a sociální zařízení. Ubytování Praha v Rezidenci potěší i strategickou polohou. Nachází se na Praze 10, z místa je to pouhých 5 minut na metro Skalka, v těsné blízkosti se nachází i autobusová zastávka Centrum Zahradní Město. V okolí jsou také neplacená parkovací místa. Součástí zařízení je restaurace a bar, kde můžete relaxovat po náročném dni.

ocestovani.eu_rezidencetopolova_cz_02

TIP: Uchvátila vás Praha natolik, že si ji hodláte vybrat jako místo pro život? I v tomto případě vás musí zajímat nabídka Rezidence Topolová. Nabízí k pronájmu i prodeji menší byty, jako je například tato garsonka Praha.

Co musíte vidět?

Praha má snad nespočet míst k vidění. Doporučujeme výlet pojmout jinak – v duchu návštěv netradičních míst s ojedinělou atmosférou. Jejich seznam přináší tento článek. Za návštěvu stojí i Čertovy kameny na Vyšehradě, Faustův dům na Karlově náměstí aj.

Napsat komentář