Prostory pro konference v Praze

prague-1788158_1280

V našem hlavním městě bychom jistě našli mnoho možností, ne všechny však jsou tak výhodné, jako konferenční hotel na Florenci.

Proč konat konferenci nebo podobnou akci právě tam?

Důvodů je hned několik. Jedním z nich je umístění hotelu Botanique u zastávky metra stanice Florenc. Tím je automaticky vyřešen bezproblémový příchod účastníků na akci i doprava do kterékoli části Prahy.

Z hotelu pohodlně dojdete pěšky na Karlův most, Pražský hrad, můžete vychutnat atmosféru staropražských uliček. A pak se o vás postará jedinečné bistro v Praze, tedy restaurační zařízení hotelu Botanique.

Hotel disponuje konferenčními místnostmi pro různý počet osob – 160, 100, 60 i méně.

jasmine-coffee-break-15662238871594_1280x960_fff_90

Jsou konferenční místnosti dostatečně vybaveny?

Místnosti jsou perfektně vybaveny tak, aby akce mohla proběhnout hladce a nerušeně. Jsou klimatizované, mají nejmodernější audiovizuální vybavení včetně plátna a mikrofonu, internetové připojení je zdarma.

O pronájem konferenčních prostor a špičkový profesionální servis v průběhu konání akce se stará specializovaný tým hotelu, který se vším pomůže, ať už pořádáte konferenci, meeting, školení nebo výstavu.

Nabídka je sestavena do výhodných balíčků, které obsahují předměty pronájmu i zajištění stravování podle vašeho výběru.

Cílem tohoto specializovaného týmu je být dobrým hostitelem, proto poskytuje do všech detailů propracovaný rozpis celé akce včetně smlouvy a fakturace a zaručuje se za její stoprocentní dodržení. Pronájem konferenčních prostor je tak ošetřen na profesionální úrovni.

Zajistí hotel ubytování a stravování účastníků akcí? 

Hosté mají možnost ubytovat se v prostorných, nově zařízených, komfortně vybavených pokojích s koupelnou, za určitých dohodnutých podmínek poskytuje hotel 20 – 25 % slevu.

Přijeďte na Florenc!

Napsat komentář