Relax na cestách?

odpocivarna-holesovice_1493046011_1280x720_tt_90
Absolutum Boutique Hotel v Praze 7

Cestujete už delší čas, dorazili jste do Prahy a potřebujete si pořádně odpočinout před další akcí? Nenajdete lepší místo, než je Boutique hotel v Praze!

Absolutum boutique hotel v Praze 7 je po rekonstrukci, má stylovou restauraci Restaurant Salut a relaxační wellnes centrum. A to je přesně to, co potřebujete!

Absolutum Boutique Hotel v Praze 7
Absolutum Boutique Hotel v Praze 7

Jaké ubytování hotel nabízí?

Všechny pokoje tohoto hotelu jsou stylově zařízené a velmi příjemné. Jsou prosvětleny denním světlem, komfortně vybavené, dýchají čistotou. Jsou klimatizovány, najdete zde minibar, v designové koupelně koupelnovou kosmetiku a fén. Je zde možnost připojení i internetu. Za určitých podmínek je možno využít speciální nabídky a dopřát si zvýhodněné ubytování.

Gastronomickou péči poskytuje hostům Restaurant Salut, v jehož útulném prostředí můžete posedět u krbu a pochutnat si na specialitách české i mezinárodní kuchyně. Kapacita restaurace je 70 míst a konají se zde i recepce, rodinné oslavy a svatby.

Boutique hotel v Praze splní všechny vaše představy o dokonalém odpočinku. 

Co nabízí relaxační wellnes centrum?

Hotelové relaxační centrum poskytuje jedno z nejlepších wellnes v Praze. Finská sauna, kterou zde vybudovali ze sto let starého dřeva a která se vyhřívá na 85 až 95 °C, vás postaví na nohy a vrátí vyčerpanou energii. Její součástí je ochlazovna s ledovým bazénkem a zážitkovou sprchou, odpočívá se v relaxační místnosti s posezením a bazénkem.

Wellnes v Praze nabízí hostům různé druhy relaxačních masáží pro jednotlivce i pro pár, různé druhy peelingu i koupel ve vířivé vaně. V privátní zóně si užijete hydromasáž, bylinkové a aromatické koupele. V soláriu s kolagenem se můžete zdravě a přirozeně opálit.

Kde hotel Absolutum najdeme?

Hotel je situován v širším centru Prahy – v Holešovicích, pár metrů od stanice metra. Metro i tramvaje dopraví hosty hotelu do centra Prahy během pár minut, k vlakovému nádraží je to 3 minuty chůze.

A až si odpočinete, zláká vás možná prohlídka Národní galerie, Trojského zámku, ZOO či jiného pozoruhodného místa, kam se z hotelu snadno dostanete. Nebo možná naplánujete akci v komfortně vybavených konferenčních prostorách hotelu a přijedete znovu!

Napsat komentář