Za poznáním hlavních měst

architecture-1845560_1280

Jedním z nejkrásnějších měst střední Evropy je Praha, hlavní město České republiky. Nejlépe ji poznáme, zajistíme-li si pobyt přímo „v jejích zdech“ a vychutnáme si její atmosféru v kteroukoli denní i noční dobu. Spokojení klienti doporučují kliknout na rezervační portál Accorhotels, který zajistí ubytování v místě nejvhodnějším pro poznávání tohoto úžasného města.

_mg_7806_1459762114
Hotel ibis Praha Wenceslas Square

Jaká je možnost ubytování v Praze?

Jedním z hotelů v dokonale ideálním místě je hotel ibis Praha wenceslas square. Tento tříhvězdičkový hotel je v historické části Prahy, pět minut chůze od Václavského náměstí, Národního muzea nebo Státní opery. Pro poznávání města úžasné!

Součástí vybavení příjemných pokojů je internet, Tv, koupelna se sprchou nebo vanou.

V hotelu jsou dvě klimatizované konferenční místnosti o kapacitě 30 osob, vybavené řečnickým pultem, mikrofonem, dataprojektorem, internetem a dalším příslušenstvím. 

5477_ho_00_p_1024x768_1431948953
Hotel ibis Praha Old Town

Najde se ubytování přímo na Starém Městě?

V oblasti Starého Města se nachází tříhvězdičkový hotel ibis Praha Old Town. Atmosféru Nerudových nebo Herrmannových povídek můžete v této části města opravdu vnímat.

Vedle hotelu je nákupní centrum Palladium s více než 180 obchody a restauracemi. Blízko je na Karlův most, Staroměstské náměstí nebo k Obecnímu domu.

Klimatizované pokoje jsou vybaveny internetem a LCD televizí, koupelna je samozřejmostí. Hotelová restaurace nabízí bufet a lehké občerstvení. I v hotelu ibis Praha Old Town jsou dvě klimatizované konferenční místnosti pro 30 osob, vybavené všemi potřebnými přístroji.

Hotel Mercure Bratislava Centrum
Hotel Mercure Bratislava Centrum

Na řadě bude Bratislava?

V řadě hlavních měst, která bychom chtěli poznat, by Bratislava určitě chybět neměla. Mezi mnoha hotely, které v tomto městě nabízejí kvalitní ubytování, je čtyřhvězdičkový Mercure Bratislava skvělá volba. Hotel je situován v centru města, deset minut chůze od hradu a nákupní pěší zóny.

Pokoje a koupelny jsou komfortně vybavené, restaurace nabízí vedle tradičních slovenských jídel gurmánské zážitky ze všech koutů světa. Šest konferenčních místností s kapacitou až 180 lidí má rovněž nejmodernější vybavení.

Mercure Bratislava poskytne jak skvělé ubytovací podmínky, tak nezapomenutelné zážitky z města, podobně jako v Praze hotel ibis Praha wenceslas square.

Napsat komentář