Ubytování ostrov Krk umí spolehlivě zařídit

krka-3065138_1280

Já i můj muž bezmezně milujeme Chorvatské letovisko. Zažili jsme zde první společnou dovolenou po pár měsících chození, absolvovali jsme zde svou svatební cestu a co víc, přivezli jsme si z ní i naše nyní již tříleté dítě Aničku. Ať chceme nebo ne, jsme s tímto letoviskem doslova spjati. Potrpíme si při své cestě vždy především na ubytování. Ostrov Krk nás tak v tomto ohledu ještě nikdy nezklamal na rozdíl od některých konkurenčních míst v Chorvatsku. Proto i nyní, kdy jsme poprosili babičky, aby se o náš malý poklad doma postarali, vyrážíme vstříc dobrodružství, na toto překrásné místo plné rozkvetlých květin a bohaté jak na svou kulturu, tak i prostředí, kterému dominuje průzračně čisté moře.

Apartmány Krk Chorvatsko

S manželem rozhodně nedáme dopustit na apartmány Krk. Chorvatsko je místem našich návštěv již 15 let a proto již dokážeme posoudit, jaké ubytování je vhodné a jaké nikoliv. Na své dovolené nemusíte utratit spoustu peněz za luxusní ubytování, abyste měli jistotu, že se pohodlně vyspíte, stačí, když si připlatíte za zlatou střední cestu, která vám radost z dovolené rozhodně nezkazí. Jelikož jsou místní obyvatelé velmi vstřícní a jejich pohostinnost je více než zřejmá, v apartmánech na tomto místě na Jadranu je vždy čisto, nechybí bohatá výbava pokojů ani překrásná místa určená k odpočinku, na kterých si místní vskutku velmi zakládají.

Mobilní domy Chorvatsko patří, mezi naší první zkušenost

Mobilní domy Chorvatsko rovněž zařadilo do své pestré nabídky možností ubytování. V první řadě jsme trochu váhali, zda riskneme nepříjemné zklamání, když po příjezdu na místo zjistíme, že se v mobilním domě nedá přenocovat a raději bychom rychle zmizeli kdoví kam. Opak byl ovšem pravdou a tak se náš risk do neznáma vyplatil. Mobilní domy jsou plně vybaveny tak, aby v nich mohl pár s klidem prožít svou dovolenou. Nechybí rozhodně ani výhled na moře, který nás mile překvapil a dokonce ani prostorná terasa s lehátky včetně možnosti ugrilovat si večer něco dobrého k snědku. Po této zkušenosti se rozhodně za nějaký ten čas vrátíme znovu na toto místo a svým přátelům a známým ho vždy mile doporučíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *