Víkend v zahraničí

beach-2179183_1920

Pociťujete na sobě akutní nedostatek vitamínu D a přemýšlíte, jak překonáte zimu? Nečekejte na léto a vydejte se načerpat energii ze slunečních paprsků už nyní. Zimní dovolené jsou stále oblíbenější. Ne každému vyhovuje studený, pošmourný podzim, kdy je slunečných dnů minimum. V dnešní době není problém vydat se do přímořských destinací kdykoliv během roku. Už za pár dnů si tak můžete užívat odpočinek na pláži, jen ten návrat do reality bude těžší než v létě.

Nemáte plány na víkend – jeďte k moři

Jestliže vám však vaše pracovní povinnosti nedovolují vzít si v průběhu roku tak dlouhou dovolenou, pak můžete strávit jen prodloužený víkend u moře. Ač byste to možná nečekali, i v Evropě najdete místa, kde i v zimě dosahují teploty příjemných hodnot. Typickým příkladem jsou Kanárské ostrovy, které vítají turisty celoročně. I když by se vám mohlo zdát, že už jsou příliš daleko na krátkodobý pobyt, vězte, že na pár dnů se létá i mnohem dál. Mezi oblíbené, i když neevropské, lokality, kam se jezdí na prodloužené víkendy patří třeba Dubaj.

Poznávejte krásy Evropy

Jestliže vás ale více láká zůstat v Evropě, a netrváte nutně na koupání v moři, pak se podívejte na eurovíkendy, které nově nabízí Allegria – Firma na zážitky. Na jejich stránkách si můžete vybírat ze dvou kategorií a to Eurovíkend pro dva a Evropská města pro dva. Je jen na vás, ve které zemi se rozhodnete strávit víkend a zda jej prožijete aktivním poznáváním krás daného města, nebo jej pojmete odpočinkově. Sami si také vybíráte hotel, ve kterém budete ubytovaní. Výhodou je, že poukaz na ubytování můžete uplatnit kdykoliv během roku. Bližší informace získáte na stránkách www.firmanazazitky.cz/kam-na-dovolenou/. Poukaz na ubytování může být zároveň také ideálním dárkem pro pár či jednotlivce k jakékoliv příležitosti. Mimořádný úspěch s ním jistě sklidíte, pokud jej darujete novomanželům jako svatební dar.

Napsat komentář